Uczniowie ZDZ zorganizowali kiermasz w szczytnym celu

0

Takiej imprezy jak dotąd w ZDZ-ach nie było!!  Po raz kolejny okazało się, że potrzebny jest tylko dobry pomysł i chęci aby młodzież pokazała, że ma ogromne serce.

Samorząd uczniowski ZDZ wykazał się niezwykłą inicjatywą skierowaną do podopiecznych hospicjum „Promyk” w Giżycku. W dniu 27.11.17 w szkole ZDZ przeprowadzono kiermasz, na którym sprzedawano wypieki przygotowane przez naszych uczniów i ich rodziców. Ilość ciast przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów, a hojność tych którzy je kupowali sprawiła że mogliśmy spełnić wszystkie marzenia dzieci z hospicjum.

Uroczyste wręczenie prezentów odbyło się na spotkaniu w „Promyku”.

Akcja charytatywna w ZDZ nie mogłaby się odbyć gdyby nie pomoc i zaangażowanie pani dyrektor Beaty Żmijewskiej, dzięki której zbiórka nabrała ogromnego rozmachu. Szczególne podziękowania kierujemy do właścicieli zakładów gastronomicznych w Giżycku którzy przekazali vouchery do swoich lokali. Akcja zorganizowana w ZDZ potwierdza fakt ze w Giżycku jest wielu młodych ludzi dla których pomoc drugiemu człowiekowi płynie z dobroci serca.

„W imieniu samorządu szkolnego chciałabym podziękować wszystkim zaangażowanym w akcję za serce i pracę włożoną w całą akcję, nie tylko tym najjaśniejszym gwiazdom ale też tym cichym pomocnikom bez których akcja byłaby znacznie ‘biedniejsza’. Mam nadzieję że nie jest to ani pierwsza ani ostatnia tego typu okazja do ukazania waszych możliwości”- Joanna Kozikowska

Red. P. Bożena Dobrzyńska

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze