Uczniowie z Giżycka i Wilkas z medalami na międzynarodowej olimpiadzie w USA

10

Drużyny- Di “Iskierki” reprezentująca Szkołę Podstawową nr 4 z Giżycka oraz Deserted by Ideas z Gimnazjum w Wilkasach mają ogromne powody do radości. Na odbywających  się w USA międzynarodowych  Finałach Olimpiady Kreatywności w Knoxville, obie drużyny zajęły miejsca na podium. Drużyna “Iskierki” zajęła 2 miejsce, natomiast uczniowie z Wilkas miejsce 1. Serdecznie gratulujemy!!! 🙂

Drużyna Di Iskierki z Giżycka

Drużyna Deserted by Ideas z Wilkas

 

10 KOMENTARZE

 1. Obserwuję i zauważam,że co niektórym padło już na głowę. Ludzie cieszcie się,że dzieciaki wygrały a nie czyja to zasługa, kto został przedstawiony jako pierwszy czy ostatni. Dzieci maci tą nagrodę RENESANSU to bądźcie zadowolone ale niech wam nie odbija palma do głowy.

 2. Jak dobrze się orientuję to zwycięzcę przedstawia się jako pierwszego… Ale kogoś coś boli, że WILKASY ODNIOSŁY (jak dotąd) NAJWIĘKSZY SUKCES JEŻELI CHODZI O REPREZENTACJE POLSKIE!
  NIKT JESZCZE NIE ZDOBYŁ I MIEJSCA + PRESTIŻOWĄ NAGRODĘ RENESANSU!
  MISTRZ JEST TYLKO JEDEN ——> WILKASY <3

  oczywiście gratulujemy innym! ciężko pracowali na swój sukces;)

  • tak boli wszystkich wasz sukces. dziewczynki z Giżycka są dopiero w 4 klasie podstawówki, jednak uczniów z gimnazjum boli fakt ze zostali w artykule opisani jako drudzy. czytam i nie wierze czego to ludzie sie czepiaja. kreatywnosc jest wazna, jednak kultura i szacunek dla drugiej osoby ważniejsze

   • A ja myślę, że każdy startował w swojej kategorii wiekowej. 4klasa SP czy młodzież LO każdy mierzy się z równym sobie… Kultura, kulturą, ale coś jest nie tak skoro NAJLEPSZE MIEJSCE w Polsce pisze się na końcu..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here