Uciążliwe parkowanie pod Lidlem [LIST CZYTELNIKA]

17

Poniżej publikujemy wiadomość od Czytelnika.

„Będąc stałym klientem Lidla w Giżycku chciałbym poruszyć temat parkingu. Jakiś czas temu wprowadzono w Lidlu parkowanie z bilecikiem, który pobieramy z parkometru. Nie kwestionuje wprowadzenia wymogu pobrania biletu, wcześniej samochody stały na tym parkingu całe dnie (zwłaszcza w sezonie letnim), a klienci nie mieli gdzie parkować.

Jednak obecnie parking w ciągu tygodnia jest w połowie pusty, może w weekendy panuje większy ruch. Czy w związku z tym nie ma możliwości wprowadzenia kart parkingowych dla stałych klientów? Zdarza się tak, że jestem tam dwa razy dziennie i za każdym razem trzeba lecieć po bilet. Druga kwestia to sprawa higieny. Czy używanie takiego parkometru w czasie pandemii koronawirusa jest bezpieczne? 

Z tego co się orientuje całkiem sporo osób (w większości stałych klientów Lidla) narzeka na wymóg pobierania biletu za każdym razem gdy przyjadą po zakupy. Będę wdzięczny za publikację wiadomości, może ktoś z Lidla zareaguje i ułatwi robienie zakupów swoim stałym klientom”

*******************************************
Zamieszczony tekst jest osobistą opinią autora. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za powyższe stwierdzenia. W dziale “List czytelnika” publikujemy stanowiska mieszkańców i instytucji, które wnoszą cenne uwagi do debaty na dany temat. Zachęcamy do komentowania i nadsyłania własnych opinii: kontakt@gizycko.info

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

17 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
The prokurator

Centralnie -idiotyzm jak ktoś parkuje w odległym miejscu parkingu marketu Lidl wziąć kwit iść do auta zostawić za szybą i wracać do sklepu to bzdura.

Taka historia

Daleko nie jest, dla zdrowia i lepszego samopoczucia, można zostawić samochód w domu.

werka

oczywiście szczególnie jak przyjeżdżasz np ze Spytkowa, można zostawić auto w domu i lecieć spacerkiem do Giżycka po zakupy

Obywatel

Ja uważam że do sklepu nie powinni wpuszczać osób bez masek i rękawiczek lub dezynfekcji. A to dlatego że ludzie kichają prychają i gadają jak najęci wydobywają z siebie wszystkie opary i leci to na towary po prostu na wszystko i wszystkich. Przyszedł kupił i poszedł pogadać na powietrzu. Ale jak można nauczyć jedynie edukować bo jak zwrócić uwagę to brak słów co można usłyszeć. Bileciki to udręka bo przez te utrudnienia z biletem to mało robię teraz tam zakupy. I to tyle. Maski obowiązkowe chyba że jakiś wyjątkowy przypadek jesteśmy ludźmi i zrozumieć można mądre tłumaczenie medyczne.

oświecony

pewnie już się zaszczepiłeś 5 dawkami tego preparatu to czego się dalej boisz???

Wyimaginowany

Proszę się zaszczepić jeszcze z 5 razy i nosić najlepiej dwie maski oraz przyłbicę. W sklepie nie oddychać, na bezdechu szybciutko w minutę zakupy i szybko wybiegać.

The prokurator

Nie sraj ogniem

edek

wyłacz tv bo tylko tam jest ten twój srovid

Plauen

Jest jeszcze aplikacja APCOA FLOW na telefon.