Twoje dziecko wyjeżdża na ferie? Zgłoś autokar do kontroli

0

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmą działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa wyjeżdżającym. Dużą uwagę mundurowi zwrócą na kontrolę autobusów i kierowców wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

Zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży podczas zimowego wypoczynku jest priorytetem polskiej Policji. Istotnym elementem troski o bezpieczeństwo są kontrole autobusów wiozących je na wypoczynek.

Podczas kontroli sprawdzany będzie przede wszystkim stan techniczny autobusu i jego wyposażenie, uprawnienia kierującego oraz stan trzeźwości.

Kontrole autokarów realizowane przez policjantów w Giżycku odbywają się w stałym wyznaczonym miejscu: Giżycko ul. Moniuszki 13 (Elewator Niegocin), kontrola prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 9:00 (od 10 stycznia br do 23 lutego br.). W przypadku wyznaczenia innego terminu i miejsca kontroli autokaru prosimy o kontakt z dyżurnym jednostki pod nr (87) 429 92 00. Zgłoszenia należy dokonywać z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem. Organizator powinien przeznaczyć na kontrolę autokaru czas około jednej godziny przed planowanym odjazdem.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze