TVP pokaże koncert „Silna Biało – Czerwona” z Giżycka. Wśród wykonawców m.in. Edyta Górniak, Natasza Urbańska, Kamil Bednarek

14

W związku z obchodami święta Wojska Polskiego Telewizja Polska zaprasza na transmisję widowiska muzycznego z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej! Na scenie usytuowanej przy plaży w Giżycku wystąpią Edyta Górniak, Kuba Szmajkowski, Marek Piekarczyk, Natasza Urbańska, Kamil Bednarek, Mateusz Ziółko, Olga Szomańska. Transmisja w sobotę, 12 sierpnia od godz. 20:00 w TVP2.

„Silna Biało – Czerwona” – to hasło tegorocznych obchodów święta Wojska Polskiego. Z tej okazji od 12 do 15 sierpnia 70 miejscowościach w całym kraju organizowane będą pikniki wojskowe. Jeden z nich odbędzie się na plaży miejskiej w Giżycku, a jego zwieńczeniem będzie wyjątkowy koncert!

Nie zabraknie również Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, zaśpiewają też żołnierze-raperzy: Vito WS oraz Raperzy z Wojsk Obrony Terytorialnej. Piosenki wojskowe w łatwych do śpiewania aranżacjach przygotuje Rband pod kierownictwem Filipa Sojki.

Teksty wszystkich utworów będą wyświetlane na telebimach dla zgromadzonej pod sceną publiczności, a dla telewidzów na ekranach telewizorów, by zachęcić wszystkich do wspólnego śpiewania.

Wstęp na koncert będzie bezpłatny.

Na organizowanym przez Ministerstwo Obrony Narodowej pikniku wojskowym w Giżycku będzie okazja, by zapoznać się z nowoczesnym sprzętem wojskowym, porozmawiać z żołnierzami Wojska Polskiego, jak również zjeść tradycyjną wojskową grochówkę. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci i dla dorosłych.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

14 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
października 15.go

Kompromitacja święta Wojska Polskiego! Burmistrz wpuścił pistelewizję w nasze progi. Propaganda aż w oczy szczypie. Ludzie obudźcie się i głosujcie przeciw pis To Wasz obywatelski obowiązek pogonić tą złodziejską hołotę co zdemolowała nasz kraj za nasze pieniądze!

Nowa.

Ci starzy zrobili to lepiej. Gratuluję sąsiadów z Afryki gdy Tusk wygra.

Piotr

Dla mnie tragedia. Bez Bogurodzicy bez Nie rzucim ziemi gdzie nasz ród. Fatalny dobór repertuaru. Po prostu katastrofa. Tragedia. Beznadzieja. Kompromitacja

Marti

Jak dadzo pińcet to szybko przylece.

mojsiu

mój tata był w Giżycku we wojsku chodzą słuchy że tam dziecko zostawił ale nigdy nic nie mówił do mnie o czymś takim kapral J.Leszek w Krakowie ma nas w sumie 5 nas troje i dwoje przyrodnich tate miał wydajność z ha niezły rolnik z niego hehehehe