Turyści zwiedzający Mrągowo byli bardzo mocno zaskoczeni, gdy podczas spaceru zostali obrzuceni jajkami. Jak się okazało trzy nastolatki w ferworze zabawy w domu, przeniosły ją także na ulicę. Wyrzuciły z okien balkonu na pierwszym piętrze cztery jajka. Na szczęście nikt nie doznał żadnych obrażeń, natomiast dziewczynki ze swojego zachowania musiały wytłumaczyć się policjantom.

Wczoraj po godz. 12:00 oficer dyżurny otrzymał informację, że nieznane osoby rzucały z okna jajkami. Do zdarzenia miało dojść na ulicy Królewieckiej w Mrągowie. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że pięciu turystów spacerujących ulicami miasta, nagle zostało uderzonych jajkami.

Jak ustalili dzielnicowi, czynu tego dopuściły się trzy dziewczynki, które przebywały w jednym z mieszkań. Nastolatki świętując Dzień Dziecka bawiły się, rzucając między sobą jajkami. Jednak w trakcie tej nietypowej zabawy wyrzuciły jajka także z okien mieszkania znajdującego się na pierwszym piętrze, trafiając przy tym w przypadkowych przechodniów.

Na szczęście trafione osoby nie doznały żadnych obrażeń, a ich ubrania nie zostały uszkodzone. Policjanci interweniujący w tej sprawie najpierw porozmawiali z nastolatkami, ostrzegając je o niebezpiecznych konsekwencjach tak nieodpowiedzialnego zachowania, a następnie o zdarzeniu poinformowali rodziców dziewczynek.

KWP Olsztyn (DK/TM)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze