fot. GOKiR WIlkasy

Ciekawa inicjatywa ósemki uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Giżycku zakończyła się pełnym sukcesem. Organizując 5 marca w hali Parku Wodnego w Wilkasach Turniej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Giżycko, wzięli udział w funkcjonującym już od 7 lat ogólnopolskim projekcie „Zwolnieni z teorii”.

Do rywalizacji stanęło sześć drużyn reprezentujących Komendę Powiatową Państwowej Straży w Giżycku, 15 Giżycką Brygadę Zmechanizowaną, II LO, Gminę Giżycko, sołectwo Bystry i Guty. Graczom towarzyszył gość specjalny imprezy, były znakomity siatkarz Paweł Papke, aktualnie poseł na Sejm RP, który wcielił się w rolę sędziego jednego seta oraz przekazał na licytację specjalny voucher z dwoma biletami na Memoriał Huberta Wagnera w Siatkówce.  „Poszedł” za 1000 zł zasilając fundusz na remont i zakup sprzętu do mającej lata świetności za sobą sali gimnastycznej II LO.

Nieoczekiwanie na najwyższym stopniu podium stanęła ekipa Gminy Giżycko, pokonując zawodowych strażaków oraz mundurowych z 15 GBZ. Najlepszym zawodnikiem został reprezentant zwycięzców Wojciech Zajączkowski.

Puchary i medale wręczał wójt Marek Jasudowicz. Turniej sponsorowali White Bear Caffee i Gmina Giżycko, a jego organizację świetnie koordynował Oskar Wasilewski ze swoim zespołem Libero.

GOKiR Wilkasy 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze