Kryminalni z Pisza zatrzymali mężczyznę  podejrzanego o posiadanie środków odurzających. To już kolejna osoba  zatrzymana w ciągu ostatnich kilku dni. Tym razem narkotyki w postaci suszu roślinnego znaleźli w mieszkaniu 30-letniego mieszkańca orzyskiej gminy. Policjanci zabezpieczyli tam blisko 150 porcji marihuany.

Mężczyzna ukrył susz roślinny w 2 pudełkach po butach. Jedno z nich funkcjonariusze znaleźli na szafie w pokoju, a drugie schowane było za drzwiami balkonowymi. W mieszkaniu 30-latka policjanci zabezpieczyli też znaczną sumę pieniędzy. Kwota ponad 2.000 złotych ukryta była w kieszeni kurtki wiszącej w korytarzu. Pieniądze zostały zabezpieczone przez kryminalnych na poczet przyszłej kary.

W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna powiedział, że znaleziona przez nich marihuana należy do niego. Jak twierdził, pochodzi ona z przydomowej uprawy, którą właśnie ściął i zaczął suszyć.

Jeśli dalsze analizy potwierdzą, że znaleziony przez policjantów susz roślinny to marihuana, 30-latkowi grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

KWP Olsztyn/asz/in

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze