Trwa rozbiórka budynku usługowego przy ul. Kościuszki [ZDJĘCIA]

15

Trwa rozbiórka budynku usługowego przy ul. Kościuszki w Giżycku. W budynku mieścił się m.in. hotel pracowniczy, zakład krawiecki, gabinety lekarskie. 

Zobaczcie zdjęcia. 

(PTS)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

15 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość mieszkaniec Giżycka

Co będzie na miejscu starego hotelu na ul. Kościuszkki

Wiza

Nowa zabka?

zainteresowany

Wspaniały artykuł… Bogaty w informacje. Można się dowiedzieć co tam powstanie?

co mnie to

a może nic tam nie powstanie? Budynek należy chyba do spółdzielni Mamry więc zrobią tam co będą chcieli.

no, proszę

Będą apartamenty

Przejazdem

Rutkowszczyzna jak zwykle .

Mmmm

Nie wiem co wy ludzie macie z tym Rutkowskim. Dzięki niemu można mieszkać w ładnych blokach. Żeby nie on inni deweloperzy nie mieliby ambicji do budowania bloków w Giżycku. Do dziś byśmy mogli mieszkać w starych, obskurnych blokach rodem lat 70. Co Wy chcecie, żeby w Giżycku wszędzie były puste pola ? Coś musi się dziać i muszą powstawać nowe budynki.

Jan

Przy zagospodarowaniu terenu bardzo poważnie powinna być brana pod uwagę zieleń i miejsca do rekreacji, tego w Giżycku jest coraz mniej.

Gal

Proszę zobaczyć zdjęcia budowy osiedla xxxlecia. Beton i piaskownica po horyzont.

Pop

Proszę cię, czy ta zieleń ma być zagospodarowana jak na pasażu portowym? Mam na myśli te zielsko co tam wszędzie rośnie.

Gość mieszkaniec Giżycka

Doprawdy ? a co z przedsiębiorcami lokalnymi,przecież też budowali bloki,nie wspomnieć o hotelu Zamkowa wyremontowanego przez swoich przedsiębiorców

Iszpan

Dzięki deweloperom mamy ceny mieszkań 14 000 zł/M2, gdzie w Ełku, Olsztynie są o wiele tańsze. Ludzie,żeby mieszkać podpisują cyrograf z diabłem i pracują niewolniczo przez 30 lat. Jak nie kopnął w kalendarz to na koniec życia mogą zjeść coś lepszego jak pasztetową z chlebem.Kiedy ludzie zrozumieją,że kawałek terenu na spółkę z pięcioma sąsiadami z pionu i kilka cegieł nie kosztuję tyle pieniędzy co zapłacili?? Może zrozumieją, że to jest sztucznie napompowana cena z marży deweloperów i banków.

alojzy

słyszałem, że meczet

Wiza

Dla wizowców ?

Tak będzie

Zapewne, już nowo wybrana kołalicja w ramach relokacji wpuści inżynierów i lekarzy, których nie chcą Niemcy czy Francuzi