Trwa nabór do VII edycji Plebiscytu o Nagrodę św. Brunona Patrona Giżycka

1

Trwa nabór do VII edycji Plebiscytu o Nagrodę św. Brunona Patrona Giżycka. Zgłoszenia można składać do 15 grudnia 2022 roku. Nabór obejmować będzie wnioski za lata 2021 i 2022.

O wydłużeniu terminu naboru zdecydowano w grudniu 2021 r. w związku z trwającą pandemią COVID-19, uniemożliwiającą realizację Plebiscytu o „Nagrodę Świętego Brunona Patrona Giżycka” w pełnym wymiarze.

Wyróżnieni zostaną wybitni mieszkańcy Giżycka oraz osoby, firmy, instytucje, organizacje związane z Giżyckiem, zasłużone w różnych dziedzinach życia społeczno-gospodarczego, które swoją działalnością wpływają na rozwój i promocję miasta.

Kandydaci mogą być zgłaszani przez mieszkańców, przedstawicieli organizacji społecznych, instytucji oraz przedsiębiorców. Nominacje są zgłaszane również przez Burmistrza Giżycka. Kandydat powinien odznaczać się odpowiednią postawą moralną i etyczną, a jego postawa nie powinna budzić zastrzeżeń w odniesieniu do relacji międzyludzkich, wartości moralnych i postaci Świętego Brunona Patrona Giżycka.

Laureaci plebiscytu, uhonorowani zostaną za swoje sukcesy i dobre pomysły, przyznawanymi Statuetkami Świętego Brunona oraz nagrodami pieniężnymi w wysokości 1000 zł (brutto) każda. Zwycięzców wybierze kapituła pod przewodnictwem Burmistrza.

Nagrody będą przyznane w następujących kategoriach: kultura, sport, gospodarka, turystyka, ekologia, zdrowie, społecznik, ambasador Giżycka, pomysł.

Warunkiem niezbędnym przystąpienia do Plebiscytu o „Nagrodę Świętego Brunona Patrona Giżycka” jest przedłożenie wypełnionego Formularza zgłoszeniowego oraz klauzuli informacyjnej . Wnioski złożone od 8 listopada do 15 grudnia 2021 r., będą brały udział w procedurze naboru VII edycji „Nagród Świętego Brunona Patrona Giżycka”.

Formularza zgłoszeniowego oraz klauzula informacyjna dostępne są na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Giżycku. 

(info.foto: UM Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
upss...

czyli trzeba uznać „świętość” i chodzić co niedziela? no to ja się nie nadaję…