Dziś na trasie Sulimy-Kożuchy doszło do makabrycznej zbrodni. Mężczyzna, prawdopodobnie mąż kobiety, która jechała samochodem, zajechał jej drogę, wyciągnął siłą z samochodu i ugodził nożem. Na skutek odniesionych ran kobieta zmarła. Policja ze względu na dobro prowadzonego śledztwa nie podaje więcej informacji.

Nowe fakty w sprawie. 

Jak informuje portal TVP.INFO “39-letnia kobieta została znaleziona w samochodzie na trasie Sulimy – Kożuchy. – Świadek zauważył stojący na poboczu samochód, w którym znajdowała się nieprzytomna kobieta z ranami na szyi. Przybyłe na miejsce służby stwierdziły jej zgon – poinformował portal tvp.info sierż. Tomasz Markowski, oficer prasowy KWP w Olsztynie.

– W tym czasie na posterunek policji w Giżycku zgłosił się mężczyzna, który przyznał się do ataku na kobietę – powiedział Markowski. – To były konkubent kobiety, a do tej sytuacji doszło najprawdopodobniej na tle wcześniejszych konfliktów – dodał.

Mężczyzna to 41-letni mieszkaniec Giżycka. Został zatrzymany przez policję. Prawdopodobnie w poniedziałek zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Sprawę nadzoruje prokuratura.”

Źródło Tvp.info

 

65 KOMENTARZE

  1. Każdy jest kowalem swego losu i odpowiada za swoje poczynania moim zdaniem strzał ostrzegawczy w tył głowy dla typa Jaki by nie był dobrym człowiekiem ale jest świadomy tego co robi

  2. Nikt nie może uwierzyć w to co się stało, to tragedia dla obydwu rodzin i jakie kolwiek komentarze na ten temat naprawdę sa nie potrzebne. Każdy kto go zna w życiu by nie powiedział ze może coś takiego zrobić, ludzka psychika nie zna granic… 🙁

  3. Każdy piszę od.siebie jakieś nowe fakty a może niech ktoś napisze kim.była ta kobieta? Mogła to być nasza znajoma koleżanka sąsiadka a nawet nie jesteśmy tego swiadomi…i tu.nie chodzi.o zwykłą ludzką ciekawość…

  4. Nie wierzę że taki człowiek jak on mógł to zrobić on jest dobrym człowiekiem. To jest dla każdego tragedia nikt nie wie co tam się wydarzyło…

  5. Ludzie ogarnięcie się to policja prowadzi śledztwo a nie wy . Dajcie im działać , szkoda kobietki młoda i miła .. i jeszcze przez takiego śmiecia dzieciaczek sam się został.. szok takich skurwieli tylko na dozywotke.. ale znając nasz kraj to dostanie łagodniejszy wyrok.

  6. Widziałem ten “wypadek”. Dlatego mnie zdziwiło, że samochody nie były zniszczone a mimo wszystko na miejscu był prokurator. Dziewczyna była z okolic giżycka. Nic więcej ciekawskie hieny nie powiem.

  7. Czy w tej chwili ważne jest jak się nazywała, gdzie mieszkała ? Jak widać nawet w obliczu takiej tragedii ciekawość ludzka nie zna granic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here