Tir wpadł w poślizg i zablokował drogę

5

Dzisiaj (13 stycznia) kierujący samochodem ciężarowym stracił panowanie nad pojazdem i zatrzymał się w poprzek drogi. 

Do zdarzenia doszło, około godziny 6:00, na drodze wojewódzkiej nr 592 na wysokości miejscowości Piękna Góra (gmina Giżycko).

Kierowca samochodu ciężarowego nie zachował szczególnej ostrożności z uwagi na panujące warunki pogodowe, w wyniku czego pojazd wpadł w poślizg i zatrzymał się w poprzek drogi, tamując ruch. Na szczęście nikomu nic się nie stał– przekazują mundurowi z KPP Giżycko

Miejsce zdarzenia/fot. KPP Giżycko

Policjanci apelują o ostrożność. Na drogach w powiecie giżyckim panują trudne warunki do jazdy. Śliska nawierzchnia utrudnia kierowcom jazdę.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jenot

A może to nie wina koniecznie kierowcy. Jeżeli kierowca wpada w poślizg to zawsze jest jego wina? Dlaczego do cholery o godz. 6 są jeszcze nie posypane drogi? Chyba ktoś jest za nie odpowiedzialny. Ostatnio jechałem zestawem ciężarowym 20 km/godz i zestaw zaczął sią składać. i co z tego że uważałem jak jest lód na drodze. My kierowcy w takiej sytuacji powinniśmy zatrzymać taki zestaw na drodze blokując ją , może wówczas ktoś by tym się zainteresował.

Ewelina

Ciężarowe samochody szybko jeżdżą a tym bardziej na Mrągowo i kierowcy rozmawiają przez telefon

Pif Paf

Polsko Ludowa – gdzieś Ty była jak się uczyła poprawnej polszczyzny . A osobowe szybko nie jeżdżą? A tym bardziej na Orzysz?
I kierowcy osobówek nie rozmawiają przez telefon? Weź kobito koło i p….. się w czoło 🙂

Kierowca

Tydzień czasu był lód w miejscowościach na drodze od Kąpu do Wydmin… droga wojewódzka a tu cyrk lodowisko. A pieniądze z budżetu gdzie? Kurw…a

Jarek

No pieniądze idą na te wszystkie plusy