Tede, Sokół i Marysia Starosta zapraszają do Giżycka – zagraj z nimi na MHHF 2016!

0

Tede, Sokół i Marysia Starosta zapraszają do Giżycka na Mazury Hip Hop Festiwal 2016. Chcesz zagrać obok nich na 15. jubileuszowej odsłonie MHHF? To nie czekaj ani chwili dłużej! Jeszcze tylko do 13 marca zbierane są zgłoszenia na konkurs „Zagraj na Mazury Hip-Hop Festiwal 2016″. Jesteś młodym, uzdolnionym twórcą i chcesz zaprezentować swoje skillsy muzyczne przed wielotysięczną publicznością? Pisz na adres mailowy konkurs@mhhf.pl! W trakcie kilku najbliższych miesięcy wybierzemy razem z internautami szóstkę finalistów, którzy wystąpią na głównej scenie festiwalowej i zawalczą o główną nagrodę – pełną realizację (wraz z wytłoczeniem) swojego singla w profesjonalnym studiu nagraniowym w Warszawie.

 VIDEO-ZAPROSZENIE: https://www.youtube.com/watch?v=ignRkYyjsH8

Jeszcze tylko do 13 marca każdy, kto czuje się na siłach, może wziąć udział w konkursie „Zagraj na Mazury Hip-Hop Festiwal 2016″. Wystarczy wysłać wypełnione zgłoszenie – dostępne wraz z regulaminem na stronie:

http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/konkurs-mhhf/

– uzupełnione o trzy wybrane utwory ze swego repertuaru (w formacie mp3) wraz z krótkim zapisem video z koncertu bądź innego wykonania na żywo swojej twórczości. Na tej podstawie wyselekcjonowani zostaną uczestnicy II etapu, który rozpocznie się 29 marca.

Najlepszych kilkanaście filmów ze zgłoszeń trafi na oficjalny kanał YouTube MHHF. Tam swoje głosy – poprzez kliknięcie „kciuka w górę” pod wybranym klipem – będą mogli oddawać internauci oraz fani festiwalu. Do ścisłego finału konkursu przejdzie szóstka uczestników – czterech o największej liczbie głosów od publiczności oraz dwóch wyznaczonych przez nasze jury konkursowe.

Ostateczny zwycięzca zostanie wyłoniony podczas XV odsłony Mazury Hip-Hop Festiwal, jaka rozegra się w giżyckiej Twierdzy Boyen w dniach 21-23 lipca 2016. Szóstka finalistów wystąpi na festiwalowej scenie, a najlepszy z uczestników – wybrany głosami konkursowego jury – zostanie dodatkowo nagrodzony możliwością pełnej realizacji (wraz z wytłoczeniem 200 sztuk) swojego singla w profesjonalnym studiu nagraniowym w Warszawie.

DOŁĄCZ DO KONKURSU NA FB: https://www.facebook.com/events/1754202198141001

Pełny i szczegółowy regulamin konkursowy, a także formularz zgłoszeniowy, dostępne są na oficjalnej stronie MHHF: http://www.mazuryhiphopfestiwal.pl/konkurs-mhhf/

UWAGA – PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM PRZED WYSŁANIEM ZGŁOSZENIA !!!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze