„Tata bije mamę”- zgłosił policjantom przestraszony 11-latek

1

W sobotę (05.03.2016) przed godz. 23:00 oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał zgłoszenie od chłopca. Przestraszony i zapłakany 11-latek powiedział: „tata bije mamę, proszę szybko” i podał adres. Interwencja miała miejsce na terenie piskiej gminy.

Policjanci niezwłocznie pojechali pod wskazany adres. Na miejscu zastali właściciela domu, jego konkubinę i czworo małoletnich dzieci w wieku od 8 do 16 lat. Funkcjonariusze ustalili, że w mieszkaniu tym odbywało się przyjęcie urodzinowe z okazji 49-urodzin mężczyzny.

W trakcie imprezy solenizant pokłócił się ze swoją konkubiną. Zaczął się awanturować, wyzywał kobietę słowami wulgarnymi, uderzył ją w twarz oraz szarpał ją za ręce i ubranie. Do zdarzenia doszło w obecności dzieci.

Sprawca przemocy domowej był pijany. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy, gdzie sprawdzili stan trzeźwości. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dziećmi zaopiekowała się konkubina.

(ASz/TM)

KWP Olsztyn

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mateusz

Konkubina była trzeźwa? Patrol policji zostawił dzieci osobie pod wpływem alkoholu?