Sztandar dla „Jedynki” i Charytatywny Marszobieg

0
Reklama

Szkoła Podstawowa nr 1 w Giżycku prowadzi czynną zbiórkę środków finansowych na zakup sztandaru.

W akcję może zaangażować się każdy, kto weźmie udział w Charytatywnym Marszobiegu „Pomagamy z każdym krokiem”, po którym odbędą się zawody rowerowe dla szkół podstawowych klas III – VIII. Startując w zawodach pomagamy innym, a także robimy coś dla siebie i swojego zdrowia. W czasie trwania imprezy, wolontariusze będą zbierać środki finansowe na zakup sztandaru dla szkoły. Oczywiście dobra zabawa i niezapomniane emocje gwarantowane!

Sztandar dla „Jedynki” i Charytatywny Marszobieg 

5 października (SOBOTA) 2019 r. Las Miejski godz. 11.00

Zapraszamy i serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę!

Organizatorzy:

Szkoła Podstawowa nr 1, nauczycielka wychowania fizycznego Jolanta Świderska, MOSiR Giżycko oraz All Camo Rugby Team Giżycko

AKCJĘ MOŻNA WESPRZEĆ WPŁATAMI NA KONTO

„Sztandar to ważny symbol dla społeczności szkolnej, przypominający  historię i tradycję naszego kraju. To znak, który łączy uczniów obecnych z tymi, którzy opuścili już jej mury i tymi, którzy do niej dopiero przybędą. Sztandar uświetnia najważniejsze uroczystości szkolne i państwowe. W realizację przedsięwzięcia wkładamy własne siły i środki, lecz nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów. Dlatego też liczymy na Państwa hojność i wsparcie finansowe. Będziemy wdzięczni za każdą kwotę wpłaconą na konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Giżycku (dawne Gimnazjum nr 1) z dopiskiem „Sztandar dla Jedynki”. 

Nr rachunku  02 9343 0005 0018 0454 3000 0010.

Wierzymy, że Państwa pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy i będzie wkładem w rozwój i edukację przyszłych pokoleń. Uroczystość nadania szkole im. św. Jana Pawła II oraz przekazania sztandaru planowane jest na 16 października 2019 r.

Liczymy na Państwa wsparcie.”

Z wyrazami szacunku
Komitet społeczny „Sztandar dla Jedynki”
oraz Dyrektor Szkoły Marina Rudis-Rodak

 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze