Szpital wstrzymał przyjęcia na oddziały zabiegowe

3
Reklama

W związku z sytuacją epidemiologiczną spowodowaną zagrożeniem COVID-19 wstrzymane zostają przyjęcia planowe na oddziały zabiegowe i zachowawcze w szpitalu w Giżycku. 

Jednocześnie informujemy, że poradnie przyszpitalne pracują w ograniczonym zakresie. Przyjęcia w poradniach będą odbywały się nadal z pilnymi skierowaniami jak również przyjmujemy pacjentów w trakcie rozpoczętego leczenia, pacjentów poszpitalnych i wszystkich tych których stan zdrowia nie pozwala na odwlekanie wizyty – informuje Anita Karnacewicz, prezes spółki Giżycka Ochrona Zdrowia

Zarządzenie o ograniczeniu przyjęć planowych nie dotyczy pacjentów onkologicznych. Decyzja obowiązuje do odwołania.

W Szpitalu nadal obowiązuje zakaz odwiedzin.

W szczególnych przypadkach, u pacjentów w ciężkim stanie będzie możliwy kontakt 1 osoby
z rodziny – po uzgodnieniu z ordynatorem oddziału.

Do Szpitala, wchodzimy w maseczce prawidłowo zakrywającej usta i nos. Sama przyłbica nie stanowi zabezpieczenia, spełnia swoje zadanie tylko razem z maseczką.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Stąd
Stąd
29 października 2020 15:41

Te zakazy sensu nie mają. Lekarze, pielęgniarki codziennie wchodzą i wychodzą ze szpitala, jadą do domu, idą na zakupy. Ma być wirus to i tak będzie

Ona
Ona
29 października 2020 10:26

To w końcu epodemia czy pandemia?
Szpital mówi epodemia, pracujący medycy w szpitalu mówią pandemia.
A jeżeli chodzi o przychodnie przyszpitalną to porażka. Dostać się nie można a jak się dzwoni to teleporada. Bo się boją przyjąć. Ale lekarze prytwanie to już się nie boją przyjmować chorych pacjentów. Ceny od 150 zł w górę. I interesik kwitnie.

Życzliwy
Życzliwy
28 października 2020 22:43

To może napiszecie czemu! Jak jedna pani z covidem odwiedzała mamę na oddziale! Ale ona mogła- bo pracuje w budynku administracji szpitala.