Szacowanie zapotrzebowania na węgiel w Gminie Giżycko

0

Jesteś mieszkańcem Gminy Giżycko? Zgłoś zapotrzebowanie na węgiel kamienny w celu wstępnego ustalenia liczby gospodarstw domowych zainteresowanych zakupem węgla na warunkach określonych w projektowanej ustawie.

Wójt Gminy Giżycko Marek Jasudowicz informuje, iż w związku z trwającymi w parlamencie pracami nad projektem ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe, która ma regulować dystrybucję i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego, można składać do Urzędu Gminy Giżycko formularz zapotrzebowania na węgiel dla mieszkańców Gminy Giżycko. 

Mieszkańcy Gminy Giżycko mogą zgłaszać zapotrzebowanie na konkretną ilość oraz potrzebny rodzaj węgla: ekogroszek, groszek, orzech lub miał, którą planują zakupić do końca sezonu grzewczego, tj. do 30 kwietnia 2023 roku.

Zgromadzone dane szacunkowe pozwolą na określenie rzeczywistych potrzeb mieszkańców Gminy Giżycko w zakresie planowanych zakupów węgla.

Zapotrzebowanie na węgiel należy składać do 7 listopada 2022 roku (poniedziałek) na druku w Punkcie Obsługi Klienta – Urząd Gminy Giżycko, ul. Mickiewicza 33, 11-500 Giżycko (parter) lub elektronicznie na adres: ugg@ugg.pl.

Druki formularzy są także do pobrania u SOŁTYSÓW, a wypełnione formularze można też przekazywać SOŁTYSOM. Więcej szczegółów na temat możliwości sprzedaży węgla przez samorząd podamy po wejściu w życie ustawy.

FORMULARZ ZAPOTRZEBOWANIA NA WĘGIEL DLA MIESZKAŃCÓW GMINY GIŻYCKO (kliknij i pobierz) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze