Synek strażaka z Giżycka ciężko chory. Potrzebne wsparcie

0

Komenda Powiatowa PSP w Giżycku apeluje o pomoc dla ośmioletniego Przemka. Chłopiec jest ciężko chory, a jego leczenie bardzo kosztowne. 

„Krzysztof od 2005 roku jest strażakiem Komendy Powiatowej PSP w Giżycku. W tym czasie systematycznie rozwijał swoje umiejętności podczas szkoleń i ćwiczeń. Wielokrotnie reprezentował również Komendę podczas wydarzeń sportowych i uroczystości służbowych. Swój profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie wielokrotnie udowadniał podczas działań ratowniczo- gaśniczych. Kilka tygodni temu funkcjonariusz rozpoczął walkę o zdrowie synka. Po długotrwałym pobycie w Centrum Zdrowia Dziecka lekarze specjaliści postawili diagnozę. U ośmioletniego Przemka rozpoznano nowotwór. Chłopiec rozpoczął leczenie i cały czas znajduje się pod opieką specjalistów, a jego rodzice poprzez konsultacje i kosztowne badania szukają sposobu na pokonanie choroby. Jednak wydatki związane z leczeniem synka przewyższają możliwości finansowe rodziny, która apeluje o nawet najmniejszą pomoc.” – czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej PSP w Giżycku.  

Wsparcie finansowe można przekazać za pośrednictwem fundacji:

https://www.siepomaga.pl/przemyslaw-ostrowski

Na portalu Facebook została również założona grupa, na której wylicytować można przedmioty, a zebrane w ten sposób środki zostaną przekazane na walkę o zdrowie chłopca.

Mecz o wszystko – Przemuś kontra guz mózgu. Grupa licytacyjna Przemka

W imieniu Przemka i rodziców dziękujemy za wszelką pomoc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze