Syn szejka spędzi wakacje w Giżycku???

6

Muhamed-ibn-Aziz jest 11 w kolejce do arabskiego tronu. Jego ojciec, Abdullah, jest osobistym doradcą króla Arabii Saudyjskiej, Salmana ibn Abd al-Aziz Al Su’ud. Jak się okazuje, książę jest już zmęczony nieustanną zabawą w największych stolicach Europy, więc w tym roku wakacje postanowił spędzić nad spokojnymi, mazurskimi jeziorami.

Książę wraz z 100 osobową świtą zawita do Giżycka w lipcu, w tym okresie przez dwa tygodnie giżyckie molo będzie niedostępne dla mieszkańców i turystów. Do jego wyłącznej dyspozycji oddana zostanie również plaża miejska. Jak się dowiedzieliśmy do giżyckiego ratusza napływają już pierwsze skargi, w których mieszkańcy jasno wyrażają swój sprzeciw. Również część radnych twierdzi, że molo i plaża to dobro publiczne i powinno być dostępne dla wszystkich.

Jednak niektórzy cieszą się z wizyty arabskiego księcia. Pewien giżycki właściciel hotelu, w którym zatrzyma się szejk i jego świta twierdzi, że książęca wizyta do dobra wiadomość dla lokalnej gospodarki.

Na pewno, w związku z wizytą księcia Muhameda , w lipcu czekają nas spore utrudnienia w ruchu. W ramach rekompensaty za powstałe utrudnienia książę zaoferował, aby 100 mieszkańców Giżycka spędziło dwutygodniowe wakacje w Arabii Saudyjskiej, w luksusowym kurorcie należącym do jego ojca.  Odpowiednie druki wizowe dla chętnych, którzy chcieli by wyjechać,  będą niedługo dostępne w urzędzie. Jeżeli będzie spore zainteresowanie wyjazdem, urzędnicy rozważają przeprowadzenie losowania.

UWAGA UWAGA UWAGA

Tradycji stało się zadość. Jako, że dziś w kalendarzu Prima Aprilis, to na żarty zebrało się i naszej redakcji. Absolutną nieprawdą jest informacja,że książę Muhamed spędzi wakacje w Giżycku 😀 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Waldi

Ludzie a gdzie można wnioski skladac?:):):) najlepszy dzisiejszy żart, drugi w kolejności był szef, który mnie zwolnił. To chyba też był żart, nie?

Szef Waldiego

Waldi jak Ty całe dnie na necie spędzasz zamiast pracować to zwolnienie to nie był chyba żart 🙂

Szef Wszystkich Szefow

Waldi nakazuje Ci idź i pracuj:)

lala

hahha – dobry zart, uwierzyłabym, gdyby to nie był 1 kwietnia 😉

Den

Chyba zart:) na Prima aprilis ale z drugiej strony w tym kraju wszystko jest mozliwe:)

Daniel

prima aprilis