Syn szejka spędzi wakacje w Giżycku???

6

Muhamed-ibn-Aziz jest 11 w kolejce do arabskiego tronu. Jego ojciec, Abdullah, jest osobistym doradcą króla Arabii Saudyjskiej, Salmana ibn Abd al-Aziz Al Su’ud. Jak się okazuje, książę jest już zmęczony nieustanną zabawą w największych stolicach Europy, więc w tym roku wakacje postanowił spędzić nad spokojnymi, mazurskimi jeziorami.

Książę wraz z 100 osobową świtą zawita do Giżycka w lipcu, w tym okresie przez dwa tygodnie giżyckie molo będzie niedostępne dla mieszkańców i turystów. Do jego wyłącznej dyspozycji oddana zostanie również plaża miejska. Jak się dowiedzieliśmy do giżyckiego ratusza napływają już pierwsze skargi, w których mieszkańcy jasno wyrażają swój sprzeciw. Również część radnych twierdzi, że molo i plaża to dobro publiczne i powinno być dostępne dla wszystkich.

Jednak niektórzy cieszą się z wizyty arabskiego księcia. Pewien giżycki właściciel hotelu, w którym zatrzyma się szejk i jego świta twierdzi, że książęca wizyta do dobra wiadomość dla lokalnej gospodarki.

Na pewno, w związku z wizytą księcia Muhameda , w lipcu czekają nas spore utrudnienia w ruchu. W ramach rekompensaty za powstałe utrudnienia książę zaoferował, aby 100 mieszkańców Giżycka spędziło dwutygodniowe wakacje w Arabii Saudyjskiej, w luksusowym kurorcie należącym do jego ojca.  Odpowiednie druki wizowe dla chętnych, którzy chcieli by wyjechać,  będą niedługo dostępne w urzędzie. Jeżeli będzie spore zainteresowanie wyjazdem, urzędnicy rozważają przeprowadzenie losowania.

UWAGA UWAGA UWAGA

Tradycji stało się zadość. Jako, że dziś w kalendarzu Prima Aprilis, to na żarty zebrało się i naszej redakcji. Absolutną nieprawdą jest informacja,że książę Muhamed spędzi wakacje w Giżycku 😀 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Waldi
Waldi
1 kwietnia 2016 09:45

Ludzie a gdzie można wnioski skladac?:):):) najlepszy dzisiejszy żart, drugi w kolejności był szef, który mnie zwolnił. To chyba też był żart, nie?

Szef Waldiego
Szef Waldiego
1 kwietnia 2016 10:13
Odpowiedź do  Waldi

Waldi jak Ty całe dnie na necie spędzasz zamiast pracować to zwolnienie to nie był chyba żart 🙂

Szef Wszystkich Szefow
Szef Wszystkich Szefow
1 kwietnia 2016 10:54
Odpowiedź do  Szef Waldiego

Waldi nakazuje Ci idź i pracuj:)

lala
lala
1 kwietnia 2016 09:34

hahha – dobry zart, uwierzyłabym, gdyby to nie był 1 kwietnia 😉

Den
Den
1 kwietnia 2016 09:34

Chyba zart:) na Prima aprilis ale z drugiej strony w tym kraju wszystko jest mozliwe:)

Daniel
Daniel
1 kwietnia 2016 09:22

prima aprilis