Syn szejka spędzi wakacje w Giżycku???

6

Muhamed-ibn-Aziz jest 11 w kolejce do arabskiego tronu. Jego ojciec, Abdullah, jest osobistym doradcą króla Arabii Saudyjskiej, Salmana ibn Abd al-Aziz Al Su’ud. Jak się okazuje, książę jest już zmęczony nieustanną zabawą w największych stolicach Europy, więc w tym roku wakacje postanowił spędzić nad spokojnymi, mazurskimi jeziorami.

Książę wraz z 100 osobową świtą zawita do Giżycka w lipcu, w tym okresie przez dwa tygodnie giżyckie molo będzie niedostępne dla mieszkańców i turystów. Do jego wyłącznej dyspozycji oddana zostanie również plaża miejska. Jak się dowiedzieliśmy do giżyckiego ratusza napływają już pierwsze skargi, w których mieszkańcy jasno wyrażają swój sprzeciw. Również część radnych twierdzi, że molo i plaża to dobro publiczne i powinno być dostępne dla wszystkich.

Jednak niektórzy cieszą się z wizyty arabskiego księcia. Pewien giżycki właściciel hotelu, w którym zatrzyma się szejk i jego świta twierdzi, że książęca wizyta do dobra wiadomość dla lokalnej gospodarki.

Na pewno, w związku z wizytą księcia Muhameda , w lipcu czekają nas spore utrudnienia w ruchu. W ramach rekompensaty za powstałe utrudnienia książę zaoferował, aby 100 mieszkańców Giżycka spędziło dwutygodniowe wakacje w Arabii Saudyjskiej, w luksusowym kurorcie należącym do jego ojca.  Odpowiednie druki wizowe dla chętnych, którzy chcieli by wyjechać,  będą niedługo dostępne w urzędzie. Jeżeli będzie spore zainteresowanie wyjazdem, urzędnicy rozważają przeprowadzenie losowania.

UWAGA UWAGA UWAGA

Tradycji stało się zadość. Jako, że dziś w kalendarzu Prima Aprilis, to na żarty zebrało się i naszej redakcji. Absolutną nieprawdą jest informacja,że książę Muhamed spędzi wakacje w Giżycku 😀 

6 KOMENTARZE

  1. Ludzie a gdzie można wnioski skladac?:):):) najlepszy dzisiejszy żart, drugi w kolejności był szef, który mnie zwolnił. To chyba też był żart, nie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here