Świetlica i Pełna Chata w kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”

1

Wychowawcy oraz dzieci i młodzież ze Świetlicy Socjoterapeutycznej i Klubu „Pełna Chata” wzięli udział w X odsłonie kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”.

Koordynatorem kampanii jest Fundacja po DRUGIE, która każdego roku przez 19 pierwszych dni listopada bierze udział w światowej kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Przedsięwzięcie polega na podejmowaniu wspólnych działań profilaktycznych przez różne instytucje, placówki czy organizacje.

W akcje włączyli się też pracownicy Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku. Działania przeprowadzono w Świetlicy Socjoterapeutycznej oraz w klubie „Pełna Chata”. To tam dzieci i młodzieży po wysłuchaniu prelekcji na temat problemu przemocy przystąpiły do wykonania prac plastycznych. A wszystko po to, aby pokazać jak ważne jest  budowanie świata, w którym nie ma przemocy wobec dzieci i młodzieży oraz podejmowanie wszelkich działań mających na celu przeciwdziałania przemocy.

(Beata Górczyńska/ CPUIS)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
mała czarna z kosą

Tak myślę że gdyby oddzielić od dzieci tych facetów w sukienkach i te nie dopchane to naprawdę było by lepiej…