Świąteczne paczki trafiły do potrzebujących z gminy Miłki i Wydminy

0

Przed tegoroczną wigilią, do osób potrzebujących i niepełnosprawnych z gminy Miłki i gminy Wydminy, trafiły świąteczne paczki. 

W gminie Miłki obdarowanych zostało kilkadziesiąt rodzin. W szczególności były to osoby starsze, samotne i rodziny wielodzietne. Paczki przygotowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miłkach zawierały m.in. produkty żywnościowe oraz słodycze, zabawki i przybory szkolne. 

Do jednej wielodzietnej, samotnej matki oraz dwóch osób starszych, wymagających specjalnej troski, paczki świąteczne zawiozła osobiście – wraz z życzeniami zdrowych Świąt i pomyślnego Nowego Roku – wójt Barbara Mazurczyk w towarzystwie pracownic miłkowskiego GOPSU – czytamy na stronie Urzędu Gminy Miłki

Natomiast w gminie Wydminy paczki otrzymało 190 osób. W paczkach znajdowały się produkty spożywcze i środki ochrony osobistej. 

– Dzięki pozyskanym przez gminę Wydminy i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wydminach środkom z PFRONu mogliśmy zakupić produkty i dostarczyć je dla osób niepełnosprawnych zamieszkujących Naszą gminę – informuje Spółdzielnia Socjalna Prekursor z Wydmin, która przeprowadziła dystrybucję paczek 

W pomoc przy świątecznej akcji zaangażowani byli także uczniowie i dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze