Ogólnopolska sieć restauracji Sushi Bistro otwiera swój nowy lokal Take Away w Giżycku. Już od 19 maja 2021 roku Klienci będą mogli zamówić swój ulubiony wariant z 30 gotowych zestawów lub skomponować indywidualny wybierając z menu 56 różnych rolek. Sushi Bistro przygotowało niespodziankę dla pierwszych 100 osób, które odwiedzą lokal i poinformują o tym w mediach społecznościowych.  

Sushi Bistro to ogólnopolska sieć lokali kuchni japońskiej, która odniosła sukces na rynku warszawskim, a obecnie rozwija swoją działalność w systemie franczyzy na terenie całej Polski.

Restauracja w Giżycku to piąty lokal sieci i pierwszy, który zostaje otwarty poza Warszawą.

Sukces, który Sushi Bistro odniosło na stołecznym rynku zawdzięcza przede wszystkim świeżym i smacznym produktom, niezawodnej dostawie, oraz różnorodnemu menu, które trafiło w gusta i smaki Klientów.

Właściciele Sushi Bistro przenoszą te wysokie standardy do Giżycka, gdzie mają nadzieję zaspokoić smaki najbardziej wyrafinowanych sushi maniaków.

Nowa restauracja Sushi Bistro Take Away znajduje się w Giżycku przy ul. Olsztyńskiej 5E. Lokal obsługuje Klientów w systemie zamów i odbierz lub zamów z dostawą. Zamówienia można składać przez stronę internetową https://sushibistro.pl/ lub pod numerem telefonu 690 246 299.

Z okazji otwarcia lokalu Sushi Bistro przygotowało dla Klientów niespodziankę. Pierwsze 100 osób, które wykona zdjęcie przy muralu skrzydeł na restauracji Sushi Bistro przy ul. Olsztyńskiej i zamieści je jako publiczne w social media (Facebook lub Instagram) z oznaczeniem hasztag #giżycko #sushibistrowings, oznaczając lokalizację pod zdjęciem otrzyma darmowy zestaw sushi o wartości 64 PLN. Akcja będzie trwała tylko 19 maja – w dniu oficjalnego otwarcia restauracji.

Po więcej informacji na temat otwarcia Sushi Bistro Giżycko zapraszamy na profil Sushi Bistro na Facebook.

Restauracja Sushi Bistro Giżycko (ul. Olsztyńska 5E, Giżycko) będzie otwarta:

  • od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-21:00
  • piątek i sobota w godz. 12:00-22:00
  • niedziela w godz. 12:00-21:00

O Sushi Bistro

Sushi Bistro to ogólnopolska sieć lokali serwująca popularne specjały kuchni japońskiej. Sieć posiada aktualnie 5 lokali, z których cztery znajdują się w Warszawie i jeden w Giżycku. W najbliższym czasie planowane są kolejne otwarcia nowych lokalizacji. Sieć Sushi Bistro to dwa typy lokali Eat&Drink z salą restauracyjną i obsługą kelnerską, oraz Take Away, gdzie można zamówić sushi z odbiorem własnym lub dostawą do domu. Sukces Sushi Bistro to smaczne i świeże menu w dobrej cenie, oraz niezawodna dostawa.

artykuł partnera