Sulimiada 2023 – IV Towarzyskie Zawody Jeździeckie w Skokach przez Przeszkody o Puchar Wójta Gminy Giżycko [ZAPOWIEDŹ]

0

Licznych miłośników koni informujemy, że trwają przygotowania do IV edycji Towarzyskich Zawodów Jeździeckich w Skokach przez Przeszkody o Puchar Wójta Gminy Giżycko pod nazwą Sulimiada 2023!

Spotykamy się 18 czerwca 2023 o godz. 11.00, tradycyjnie na polu Antoniego Lenara w Sulimach 26A, gdzie usytuowane będą plac konkursowy i rozprężalnia. Zaplanowano cztery konkursy: „Pony games” – z zadaniami, klasa mini LL – przeszkody do 50 cm wysokości, klasa LL – przeszkody do 70 cm oraz klasa L – przeszkody do 90 cm.

Do uczestnictwa zapraszamy członków klubów i sekcji zrzeszonych w PZJ i WZJ oraz zawodników BPK. Dzięki licznej rzeszy sponsorów na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, puchary i medale.

Organizatorami imprezy są: Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach, Gmina Giżycko, stowarzyszenie Kochamy Mazury – Dobro Wspólne, Camping Bystry i Gminny Zakład Komunalny w Bystrym.

Po raz pierwszy zapisy będą prowadzone online: zawodykonne.com/livejumping.com , a opłata wpisowa wynosi 60 zł za całe zawody. ZAPRASZAMY!

(GOKiR Wilkasy) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze