Sukcesy drużyny boccia Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku

0

Uniwersytet Trzeciego Wieku z Giżycka wygrał II Węgorzewską Integracyjną Ligę Boccia. W rozgrywkach startowało 13 drużyn.

W wyniku silnej rywalizacji-każdy z każdym wyłoniono trzy najlepsze drużyny. Pierwsze miejsce  zajęła drużyna UTW Giżycko, 2 miejsce LZS Giżycko, 3 miejsce Pozezdrze.

Liga trwała od 6 lutego do 20 marca 2022 roku, każdy mecz trwał 6 rund. W sumie rozegrano 216 meczów ligowych.

Giżycki UTW reprezentowała drużyna w składzie:

•    Opęchowski Jerzy – kapitan
•    Boncik Helena
•    Kudiuk Eugeniusz
•    Raczkowski Zygmunt
•    Smoliński Mieczysław.

Kolejny sukces odniosła reprezentacja Giżyckiego UTW  w dniu 3 kwietnia 2022 podczas Integracyjnego Wiosennego Turnieju  Boccia. Drużyna w składzie: Eugeniusz Kudiuk, Barbara Opęchowska, Mieczysław Smoliński, Raczkowski Zygmunt zajęła 3 miejsce w klasyfikacji zespołowej. Natomiast w kategorii indywidualnej 2 miejsce zajęła Helena Boncik.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i przypominamy, że zajęcia boccia odbywają się w każdy poniedziałek w godz. 16.00 – 17.00 w Ekomarinie w ramach programu GUTW. Zajęcia prowadzi Jerzy Opęchowski.