Studniówka 2019. II LO bawiło się do białego rana [ZDJĘCIA,WIDEO]

0

W sobotę 12 stycznia 2019 r. dziewczęta w olśniewających sukniach, chłopcy w nienagannie skrojonych garniturach przybyli do Sali balowej w Gwarku.

To właśnie tam punktualnie o 18:15 rozpoczęliśmy swój pierwszy bal – Studniówkę. Tej nocy mieliśmy okazję oderwać się na chwilę od nauki i zapomnieć o stresie związanym ze zbliżającą się maturą. Aby tradycji stało się zadość wraz z wychowawczyniami – panią Dorotą Małek i Anną Dec krokiem poloneza wkroczyliśmy na parkiet. Było to niesamowite przeżycie, ponieważ po raz pierwszy część poloneza zatańczyliśmy wszyscy razem. Prowadzący studniówkę – Wioleta i Marek, po przywitaniu gości w naszym imieniu podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom, za trud włożony w naukę, wychowanie, życzliwość i wyrozumiałość.

Pani dyrektor Ewa Downar i pan Starosta Mirosław Drzażdżewski w ciepłych słowach życzyli nam udanej i radosnej zabawy, przypominając że na końcu obranej w liceum drogi jest egzamin maturalny. Na koniec części oficjalnej zaprezentowaliśmy programy artystyczne – klasa III b pochwaliła się umiejętnościami wokalnymi, natomiast III a – tańcem. Gromkie brawa, które usłyszeliśmy były dla nas sygnałem, że pogram się podobał. Po pysznym poczęstunku udaliśmy się na parkiet, gdzie przy dźwiękach disco z różnych zakątków świata bawiliśmy się do wczesnych godzin porannych. Była to niezwykła i niezapomniana noc, która na długo zostanie w naszej pamięci.

Młodzież klas trzecich II LO

(UWAGA! Powyżej został umieszczony materiał wideo. Jeżeli go nie widzisz, oznacza to, że został zablokowany przez AdBlock. Wyłącz blokowanie reklam lub zmień ustawienia przeglądarki, żeby móc obejrzeć wideo. DZIĘKUJEMY!)

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze