Nowy rok i 80 nowych etatów w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej.

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej ochrania granicę z obwodem kaliningradzkim na odcinku blisko 200 km. W służbowej odpowiedzialności W-MOSG jest 11 placówek, w tym 4 drogowe przejścia graniczne, 2 kolejowe oraz lotnicze przejście graniczne.

Jeśli chcesz założyć mundur funkcjonariusza Straży Granicznej to nie zwlekaj, podejmij wyzwanie, przygotuj się do procedury kwalifikacyjnej, przejdź ją pomyślnie i dołącz do koleżanek i kolegów z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Co robimy, jakie proponujemy wynagrodzenie za służbę, jakie otrzymasz dodatkowe wsparcie finansowe, zobacz: http://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html

Zerknij też na linki, z których dowiesz się o nowych rozwiązaniach mających na celu poprawę warunków służby funkcjonariuszy Straży Granicznej.

https://www.gov.pl/web/mswia/pozytywne-zmiany-dla-funkcjonariuszy-sluzb-mundurowych-podleglych-mswia

https://www.gov.pl/web/mswia/projekt-ustawy-wprowadzajacej-swiadczenie-za-dlugoletnia-sluzbe-przyjety-przez-rzad

WMOSG

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tadeusz

Rola Straży granicznej to bardzo dumna sprawa i ciekawa praca ale może też prowadzić do karnej odpowiedzialności funkcjonariuszy jak chociażby w przypadku Mjr Marka Ziniewicza z Białowieży przełożonego pograniczników, który spycha odpowiedzialność na niższe szczeble. To spowodowało pierwsze bunty. Wojewódzki Sąd Administracyjny w Białymstoku uwzględnił w czwartek skargi Rzecznika Praw Obywatelskich oraz pełnomocnika siedmioosobowej rodziny z Iraku na zawrócenie do linii granicy państwowej, tzw. pushback. art. 56 ust. 2 Konstytucji RP zabrania nie przyjmowania wniosków o ochronę miedzynarodową. W podsumowaniu ustnego uzasadnienia sąd podkreślił, że nawet kryzys na granicy polsko-białoruskiej, wywołany polityką władz Białorusi, nie zwalnia polskich organów z obowiązku zachowania… Czytaj więcej »