Stabilna służba i wynagrodzenie – to może cię zainteresować. Podejmij wyzwanie ! Przejdź procedurę kwalifikacyjną i rozpocznij służbę w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej.

Nasza służba to przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem i poczucie odpowiedzialności za siebie, kolegów i Państwo Polskie. Służba w Straży Granicznej stwarza możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębienia wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Daje stabilne warunki pracy i szansę zawodowego rozwoju. Poszukujemy ludzi komunikatywnych, kreatywnych w działaniu, zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa publicznego. – mówi rzecznik prasowa warmińsko-mazurskiej straży granicznej mjr Mirosława Aleksandrowicz.

Możesz odwiedzić 6 października 2022 r. Placówkę SG w Braniewie, ul. Kwiatowa 2 i tu złożysz dokumenty oraz 12 i 13 października 2022 r. Placówkę SG w Gołdapi, ul. Przytorowa 7, a także 13 października 2022 r. przyjmowane są dokumenty kandydatów ubiegających się o przyjęcie do SG w Placówce SG w Olsztynie, ul. Augustowska 23A. Wcześniej umów się telefonicznie – 89 750 30 23.

Szansę na założenie munduru w tym roku będzie miało jeszcze 20 osób. Chcesz dołączyć do Nas, to nie zwlekaj, zadzwoń, umów się na spotkanie. Nie musisz jechać do Kętrzyna, by złożyć dokumenty! Więcej informacji znajdziesz w zakładce: https://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html

Zerknij też na procedurę kwalifikacyjną i obejrzyj film: jak prawidłowo przygotować się do testu z wychowania fizycznego.

(WMOSG)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze