„Stop segregacji sanitarnej”. Manifestacja na Pasażu Portowym w Giżycku (ZDJĘCIA)

65

W sobotnie popołudnie 15 stycznia mieszkańcy Giżycka protestowali przeciwko segregacji sanitarnej. 

Protest na Pasażu Portowym w Giżycku zgromadził kilkadziesiąt osób. Protestujący  sprzeciwiali się przede wszystkim procedowanej właśnie w sejmie ustawie nr 1846, która ma dać pracodawcom możliwość sprawdzenia, czy pracownicy są zaszczepieni. Zdaniem protestujących ustawa ta wprowadza segregację sanitarną. 

Zgromadzeni przynieśli ze sobą transparenty oraz skandowali hasła m.in. „wolność, własność, sprawiedliwość”, „stop segregacji sanitarnej”. 

Podobne manifestacje organizowane były dzisiaj w prawie 100 miastach w całej Polsce.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
65 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Powinniście się wstydzić
Powinniście się wstydzić
19 stycznia 2022 13:59

Czytam komentarze i nie wierzę. Niektórym telewizja i media wyprały mózgi do cna. Jak wam będą kazali się szczepić co 2 miesiące to będziecie się szczepić? Jak wam ograniczą wolność do minimum to pewnie na to pozwolicie? Piękny kraj chcecie zbudować własnym dzieciom, wnukom. Wszyscy mówią, że chorują zaszczepieni, niezaczepieni a umierają przeważnie osoby 75+ z współchorobami. Czemu umierają? Bo taka jest kolej rzeczy. Zawsze umierali starsi, młodzi, dzieci i nic się nie zmieniło. Jakoś nikt się tym nie przejmował, kolejki do lekarzy i na badania liczone w miesiącach. Część otumanionego społeczeństwa zachowuje się jak sekta i wyznawcy covida i… Czytaj więcej »

Mieszkaniec
Mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Powinniście się wstydzić
19 stycznia 2022 18:19

Puknij się w łeb, latem też chorowali ludzie i umierali, jak nie wiesz to nie pisz bzdur. I jeszcze jedno jak jesteś takim przeciwnikiem pandemii to rozumiem że jak zachorujesz to nie polecisz do lekarza się leczyć tylko godnie będziesz dogorywać w domu. Bo jak nie uznajesz pandemii to nie będziesz się chyba leczyć na coś co według Ciebie nie istnieje ?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Powinniście się wstydzić
19 stycznia 2022 18:25

i jeszcze jedno, w 2020 oraz w 2021 umarło w Polsce tak duzo ludzi, że popzredo takie liczby zmarłych były podczas II wojny światowej więc nie pisz głupot , że ludzie zawsze umierali, bo umierali owszem ale nie w takich ogromnych liczbach, a jak tego nie widzisz to znaczy ze masz klapki na oczach. Może jak umrze Ci ktoś z bliskich (czego Ci nie życzę) to zmienisz zdanie. Ci ludzie nie umierają dla żartów !!! To czy ta pandemia powstała naturalnie czy ją ktoś sztucznie stworzył tego nie wiemy, ale ona jest i istnieje i pełno ludzi umiera przez nią.

Gość
Gość
19 stycznia 2022 13:36

Każdy ma prawo wyboru . Polak madry po szkodzie . Jak umrze osoba bliska a wy nie będziecie mogli jej nawet godnie pochować ciekawe czy nie zmienicie zdania

Mma
Mma
18 stycznia 2022 18:05

Czemu w Niemczech badają ludzi przed podaniem szczepionki czy nie jest chory na covid

Mieszkaniec
Mieszkaniec
odpowiedział na komentarz  Mma
18 stycznia 2022 23:34

U nas też powinni badać przed szczepieniem.

Mma
Mma
18 stycznia 2022 17:38

Lekarze poszczepieni a boją się przyjmować pacjentów. Pytanie to za co biorą kasę. A kasjerzy w biedronce mogą pracować????