Stomil rozpocznie rundę wiosenną od meczu z Polonią!

0

Piłkarze Stomilu Olsztyn w znakomitym stylu zakończyli rozgrywki ligowe w 2022 roku. Duma Warmii zaliczyła 5 kolejnych zwycięstw i awansowała na 4. pozycję w tabeli. W pierwszym spotkaniu rundy wiosennej piłkarze tego zespołu zmierzą się przed własną publicznością z Polonią Warszawa, która również jest zaangażowana w walkę o awans. Jakiego przebiegu tej rywalizacji spodziewa się bukmacher?

Stomil Olsztyn

Piłkarze Stomilu Olsztyn w ostatnich latach nie rozpieszczali swoich kibiców. Duma Warmii aktualnie występuje na trzecim poziomie rozgrywkowym, jednak celuje w awans do 1. Ligi. Po rundzie jesiennej trzeba przyznać, że są w całkiem niezłym położeniu, aby w rundzie wiosennej powalczyć o osiągnięcie takiego celu.

Stomil aktualnie plasuje się na 4. miejscu w tabeli z dorobkiem 33 wywalczonych punktów. Ich strata do lidera w tym momencie wynosi dokładnie 5 oczek, jednak Kotwica Kołobrzeg w końcówce rozgrywek zaczęła regularnie gubić punkty. Olsztynianie dodatkowo tracą tylko 2 oczka do KKS-u Kalisz, który plasuje się na pozycji wicelidera. Przypomnijmy, że zgodnie z zasadami tych rozgrywek bezpośredni awans wywalczą dwa najlepsze zespoły, a trzecia ekipa zostanie wyłoniona z barażów.

W pierwszej rywalizacji w 2023 roku Stomil zmierzy się przed własną publicznością z Polonią Warszawa. Olsztynianie w pierwszej części rozgrywek umiejętnie korzystali z atutu swojego boiska. Duma Warmii wywalczyła aż 20 z 33 zgromadzonych punktów na swoim obiekcie. Ogólnie w 9 meczach uzbierali 6 wygranych, 2 remisy i 1 porażkę.

BUKMACHER zwrócił uwagę na dobre statystyki tego zespołu w meczach domowych, ponieważ Stomil jest faworytem starcia z Polonią Warszawa

Polonia Warszawa

Czarne Koszule to obecnie jeden z najciekawszych projektów w niższych klasach rozgrywkowych. Polonia już jakiś czas temu pozyskała inwestora, który stara się przywrócić blask tej drużynie. Aktualnie ekipa z Warszawy plasuje się na najniższym stopniu podium i uzbierała 34 punkty w 19 rozegranych meczach. Polonia znajduje się więc całkiem dobrym położeniu, aby wywalczyć sobie nawet bezpośredni awans po rundzie wiosennej.

Na korzyść tego zespołu przed wyjazdowym meczem ze Stomilem przemawiają również statystyki. Polonia w rundzie jesiennej była najlepszym zespołem, jeśli chodzi o spotkania rozgrywane poza swoim stadionem. Czarne Koszule wywalczyły aż 19 punktów w 9 rozegranych delegacjach. Jak prezentuje się oferta bukmachera na to spotkanie? O tym poniżej!

Kto wygra w oczach bukmachera?

Aktualnie przygotowane kursy przez legalnych bukmacherów wskazują, że faworytem tego starcia jest ekipa gospodarzy. Z jednej strony mamy Stomil Olsztyn, który bardzo dobrze spisywał się przed własną publicznością, a z drugiej Polonię Warszawa, która była najlepszą drużyną w klasyfikacji ligowych do delegacji. Tak naprawdę ciężko jest przewidzieć to spotkanie w ramach rynków głównych, które przygotował bukmacher pzbuk. Być może więc lepszą opcją będzie tutaj stwierdzenie, że oba zespoły strzelą bramkę.

Więcej wiadomości z Giżycka!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze – @Mati_N95

(artykuł reklamowy)