Środy z Orange i mega hitem

0

Zapraszamy na nasz stały cykl filmowy w środy „Z Orange i mega hitem”, w którym zobaczycie największe blockbustery ostatnich miesięcy, po raz pierwszy również w Giżycku.

Środy „Z Orange i mega hitem” to potężna dawka najmocniejszych filmowych emocji. Sprawdzimy jakie nadprzyrodzone moce ma „Lucy”, która wskutek niecodziennych okoliczności zaczyna wykorzystywać 100% swojego mózgu. W roli głównej piękna Scarlett Johansson. Razem z tytułowym bohaterem filmu „Locke”, w tej roli genialny Tom Hardy, przeżyjemy trzymające w napięciu chwile za kierownicą samochodu jadącego autostradą do Londynu.
Przemyt leków i inne działania balansujące na granicy prawa to domena Dallas Buyers Club, bohaterów filmu „Witaj w klubie”, w których oscarowe role zagrali Matthew McConaughey i Jared Leto.

Historia współpracy błyskotliwego oszusta z niezrównoważonym agentem FBI opowiedziana w „American Hustle” to duża dawka dobrego humoru i wyrafinowanych intryg rodem z najlepszego kina gangsterskiego.
„Wilk z Wall Street”, w którego wcielił się Leonardo DiCaprio, pokaże swój sposób na to, jak zrobić błyskawiczną karierę na giełdzie. Imprezy do białego rana, luksus, wielkie pieniądze i to wszystko w reżyserii Martina Scorsese!

Przeżyjmy te emocje wspólnie „Z Orange i mega hitem”w każdą środę wakacji w Sopocie, Zakopanem oraz Giżycku! A już jutro przedstawimy tytuły z czwartkowego cyklu „Made in Poland”.

OKL_SRODA_ - Kopia

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze