Spotkanie z reżyserem Mariuszem Pujszo w kinie Nowa Fala

0

Kino Nowa Fala oraz Giżyckie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na spotkanie z Mariuszem Pujszo – reżyserem zwariowanej parodii polskiej sceny filmowej – „Arcydzieło, czyli dekalog producenta filmowego”.

Reżyser czeka na Państwa w sobotę (10 czerwca) o 16:00 oraz w niedzielę (11 czerwca) o 15:30, czyli bezpośrednio przed seansami.

„Arcydzieło czyli dekalog producenta filmowego” to parodia robienia filmów. Przygody samozwańczego i nadgorliwego reżysera Mariusza i jego dwóch kompanów Grzegorza i Piotra, którzy po nieudanej próbie realizacji filmu i ucieczce przed wierzycielami, postanawiają jednak dokończyć film i zostać gigantami światowego kina i rekinami szołbiznesu. Poszukują nowych inwestorów, nieważne czy to będzie Mauritius, Paryż, Nowy Jork, Seszele czy Bruksela. Ściemniając przekonują wszystkich, że są bardzo ważnymi i szanowanymi biznesmenami. Kto to sprawdzi? A najwyżej połowa uwierzy a połowa nie, ale czy to ma jakieś znaczenie? Przecież, jak by nie było ściema to nasz sport narodowy.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze