Spotkanie noworoczne z kadrą pedagogiczną oraz Radą Programową i Słuchaczy GUTW

0

W środę (10 stycznia) w Klubie Seniora odbyło się spotkanie noworoczne, w którym udział wzięli zaproszeni goście, wykładowcy, Rada Programowa oraz Rada Słuchaczy Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku.

W tym uroczystym spotkaniu wśród zaproszonych gości byli Senator Jolanta Piotrowska, Burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Zastępca Burmistrza Cezary Piórkowski, pracownicy Centrum, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Giżycku Alina Skupińska, Członek Zarządu Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów Zygmunt Raczkowski oraz wykładowcy, seniorzy należący do Rady Słuchaczy i Rady Programowej GUTW.  

Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania działalności Uczelni oraz przekazania planów na przyszłość. Nie zabrakło złożenia serdecznych życzeń i podziękowań za współpracę, poświęcenie i trud włożony w organizację uniwersytetu.

Zebranych gości przywitała Dyrektor Centrum Pani Ewa Ostrowska, która podsumowała działalność Uniwersytetu w kilku obszarach, odniosła się do zaangażowania pracowników dydaktycznych, dziękując wszystkim za pomoc, współpracę oraz życzyła dalszych sukcesów w realizacji działań na rzecz osób starszych. 

Podczas spotkania nie zabrakło oprawy muzycznej, o którą zadbali: Pan Leszek Bukowski oraz Marcin Rybarczyk.

(Beata Górczyńska/ CPUIS)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze