Sołecki Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Giżycko (zapowiedź)

0

Ogłaszamy kolejną edycję Sołeckiego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Giżycko, który odbędzie się 20 maja (sobota) o godz. 10.00 w kompleksie Orlik w Bystrym. Do udziału w nim zapraszamy reprezentacje wszystkich sołectw z terenu Gminy Giżycko.

Celem zawodów jest integracja społeczności lokalnej i propagowanie zdrowego stylu życia. Na zgłoszenia czekamy do 12 maja na opublikowanej poniżej i dołączonej do regulaminu karcie.

Wszelkie informacje i zgłoszenia u koordynatora rywalizacji Zbigniewa Antoniaka, tel. 606 223 089, e-mail: z.antoniak@gokir.ugg.pl.

Organizatorami piłkarskich zmagań są Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji i Gmina Giżycko, a wszystkie starcia poprowadzi licencjonowany sędzia Jarosław Szynkiewicz, dając gwarancję profesjonalnego przebiegu współzawodnictwa.

Przed rokiem na podium stanęły kolejno Gajewo, Bystry i Sulimy, a jak będzie teraz, przekonamy się już niebawem. Na najlepszych czekają już wspaniały duży puchar, dla Króla Strzelców i Najlepszego Bramkarza zaś atrakcyjne statuetki. Losowanie grup i numerów drużyn nastąpi w dniu turnieju o godz. 9:45, a rozpoczęcie pierwszego meczu zaplanowano o godz. 10:00. Zapraszamy!

Regulamin i karta zgłoszeniowa Sołeckiego Turnieju Piłki Nożnej 2023 (kliknij)

(GOKiR Wilkasy)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze