Śmiertelny wypadek niedaleko Węgorzewa. Zginęła 25-letnia kobieta

0

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło na drodze powiatowej na trasie Trygort-Przystań (powiat węgorzewski). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letnia kobieta kierując audi, na łuku drogi zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Pomimo podjętej próby reanimacji, mieszkanka Węgorzewa zmarła na miejscu. 

W czwartek (19.01.) około godz. 10:00 oficer dyżurny węgorzewskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na trasie Trygort-Przystań. Na wskazaną trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe.

Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierująca pojazdem marki audi na łuku drogi, prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do panujących warunków i uderzyła w drzewo. Pomimo podjętej na miejscu reanimacji 25-letnia mieszkanka powiatu węgorzewskiego zmarła.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Policjanci zabezpieczyli ślady i pojazd oraz przeprowadzili oględziny. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Źródło: KPP Węgorzewo (af/kh)

Reklama