fot. KPP Giżycko

Dziś (10.07) w godzinach porannych doszło do śmiertelnego wypadku na trasie Giżycko-Węgorzewo. 

Z informacji, które udało nam się uzyskać do wypadku doszło na odcinku drogi Sołdany-Spytkowo (przed zjazdem na Kruklanki).

Pojazd marki Renault cabrio, którym podróżowało dwóch mężczyzn, prawdopodobnie w wyniku niedostosowania prędkości i złych warunków na drodze, zjechał do rowu, uderzył w przydrożne drzewo i wyleciał w powietrze – informuje asp. Mariola Jagodzińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku

Siła uderzenia była tak duża, ze kierujący pojazdem podczas uderzenia wypadł z samochodu, w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Pasażer auta został zabrany do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

70 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ola

A kurat znałam tego kierowce fajny chłopak jak tak można pisać popełnił błąd ale kto ich w życiu nie popełnia

Paweł

Najebany jak bomba to co się dziwić, jest tam gdzie chciał być. Jebał go pies. I przestańcie się uzalac nad mordercą. Pech zajechał sam siebie.

Ja

Zwykły śmieć z ciebie. Na chuj się udzielasz? Jebał cię pies chuju…

Ola

Ty się chamój i zastanów się co piszesz sam cię pies jebał

G..

Ciebie jebal pies..jak tak można o zmarłym pisać.. szok

F. 71

Jebać ich dusze. Nic się nie dzieje bez przyczyny. Jebana perwersja i brawura. Szkoda Rodzin i Najbliższych. Nic więcej. Brak rozsądku często zwycięża niestety. Takich sytuacji setki dziennie są i nic tego nie zmieni. I dla wszystkich świętojebliwych oszczędźcie sobie komentarza bo gówno o życiu wiecie i tylko siejecie zbędny ferment.

...

Jebac Ciebie i twoja rodzine. Tyle.

Miro

Tempy prymityw

Wili

Jebac Cię jak nie wiesz jak było

Makrama

Po co tyle jadu w was ludzie?… skończyło się życie młodego człowieka… za wcześnie-dużo za wcześnie…Nie wiecie jak było, nie było was wiec po co oskarżać?! Wersji 50 każdy sobie coś dopowie i tak właśnie powstają debilne komentarze.