Śmiertelny wypadek motocyklisty na trasie do Rynu

5

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie Pszczółki – Ryn. Na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia auta osobowego i motocyklisty. 

Do wypadku doszło w poniedziałek (27.09) około godziny 15:30 na drodze wojewódzkiej nr 642 na trasie Pszczółki – Ryn na wysokości miejscowości Lelek.

Jak wstępnie ustalono osobowe BMW rozpoczęło manewr wyprzedzania innego pojazdu w momencie, gdy było już wyprzedzane przez motocyklistę. W efekcie tego kierowca jednośladu uderzył w bok BMW, a następnie zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety w wyniku zderzenia motocyklista zginął na miejscu.

Droga, na której doszło do wypadku przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

Miejsce zdarzenia/fot. KWP Olsztyn

(źródło: KWP Olsztyn) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
motosamochodzista

motocyklista pechowo był w martwym polu widzenia kierowcy bmw gdy ten rozpoczynał wyprzedzanie,ja NIGDUY nie wyprzedzałem samochodu poprzedzanego bezpośrednio przez inny samochód,nigdy nie wyprzedzałem więcej jak 1 pojazd na drogach dwukierunkowych

westt

Nie dziwię się! Po Giżycku jakiś wariat na motorze szaleje po ulicach. Straszy młode dziewczyny! Klaksonem i strzałem z rury wydechowe aż ogień idzie.

Xxx

To nie ta sama osoba. Ten motocyklista był ogarniętym facetem i ojcem

re

to ten chłopak z Giżycka ?

Magdalena

Ile miał lat kierowca motoru?