Tragiczny wypadek na trasie Orzysz – Ełk. Samochód osobowy, którym podróżowało pięć młodych osób, zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 4.00 nad ranem.

– Do tragicznego wypadku drogowego doszło dzisiejszej nocy na trasie Orzysz – Ełk w pobliżu skrzyżowania do miejscowości Rostki. Samochód osobowy, którym podróżowała piątka młodych ludzi zjechał do przydrożnego rowu, uderzył w drzewo, które ściął, następnie otarł się o kolejne drzewo i dachując zatrzymał się na skarpie. Strażacy zastali rozbity pojazd w pozycji jak na załączonych zdjęciach. Kierowca, którego strażacy wydobyli z wnętrza pojazdu za pomocą sprzętu hydraulicznego zginął na miejscu. Dwie osoby w stanie ciężkim przetransportowano do szpitali- relacjonują strażacy z OSP Orzysz. 

Mariusz Semenowicz Fot. Michał Dubliński, Paweł Gudanowski

Subskrybuj
Powiadom o
guest

19 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Pasażer

Prędkości przy jakiej doszło do wypadku nikt nie ustalił, w samochodzie grała głośna muza pasażerowie tańczyli i bujali samochodem podczas jazdy, kręcili się i przeszkadzali kierowcy, Kierowca nie chciał jechać dał się namówić dopiero za trzecim razem na podwózkę. Część poszkodowanych opuściła szpital w środę nikt z nas nawet mu za to nie podziękował tylko obrobiliśmy mu dupę.

ojciec

Jechał brawurowo i szybko, po Ełku slalomem jak powiedziała jedna z dziewcząt które wsiadły na „okazję” po koncercie w sobotę. Na prośby aby zwolnił nie reagował, wyrzuciło go z zakrętu przez nadmierną prędkość, prawko odebrał w piątek więc miał jeden dzień. A skąd to wiem???od dziewczyny , która przeżyła.Kierowca wyglądał na trzeźwego , więc zabiła go młodzieńcza brawura.

Anonimowo

fajna furka szkoda drzewa

REMA

POŁOWA Z WAS TO KURWY NIE LUDZIE. TEJ GORSZEJ POŁOWIE ŻYCZĘ ŚMIERCI POŁOWY RODZIN WŁAŚNIE W TAKIM WYPADKU 🙂 A PÓŹNIEJ MIŁEGO CZYTANIA TRUDNYCH KOMENTARZY NA TEN TEMAT. POZDRO ŚMIECIE 😛