Tragiczny wypadek na trasie Orzysz – Ełk. Samochód osobowy, którym podróżowało pięć młodych osób, zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 4.00 nad ranem.

– Do tragicznego wypadku drogowego doszło dzisiejszej nocy na trasie Orzysz – Ełk w pobliżu skrzyżowania do miejscowości Rostki. Samochód osobowy, którym podróżowała piątka młodych ludzi zjechał do przydrożnego rowu, uderzył w drzewo, które ściął, następnie otarł się o kolejne drzewo i dachując zatrzymał się na skarpie. Strażacy zastali rozbity pojazd w pozycji jak na załączonych zdjęciach. Kierowca, którego strażacy wydobyli z wnętrza pojazdu za pomocą sprzętu hydraulicznego zginął na miejscu. Dwie osoby w stanie ciężkim przetransportowano do szpitali- relacjonują strażacy z OSP Orzysz. 

Mariusz Semenowicz Fot. Michał Dubliński, Paweł Gudanowski

Zostaw odpowiedź

17 Komentarzy "Śmiertelny wypadek. Autem jechało 5 młodych osób"

avatar
  Subskrybuj  
najnowsze najstarsze najwięcej głosów
Powiadom o
ojciec
Gość

Jechał brawurowo i szybko, po Ełku slalomem jak powiedziała jedna z dziewcząt które wsiadły na “okazję” po koncercie w sobotę. Na prośby aby zwolnił nie reagował, wyrzuciło go z zakrętu przez nadmierną prędkość, prawko odebrał w piątek więc miał jeden dzień. A skąd to wiem???od dziewczyny , która przeżyła.Kierowca wyglądał na trzeźwego , więc zabiła go młodzieńcza brawura.

Anonimowo
Gość

fajna furka szkoda drzewa

REMA
Gość

POŁOWA Z WAS TO KURWY NIE LUDZIE. TEJ GORSZEJ POŁOWIE ŻYCZĘ ŚMIERCI POŁOWY RODZIN WŁAŚNIE W TAKIM WYPADKU 🙂 A PÓŹNIEJ MIŁEGO CZYTANIA TRUDNYCH KOMENTARZY NA TEN TEMAT. POZDRO ŚMIECIE 😛

mk
Gość

szkoda młodych ludzi niech spoczywa w pokoju