Tragiczny wypadek na trasie Orzysz – Ełk. Samochód osobowy, którym podróżowało pięć młodych osób, zjechał do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 4.00 nad ranem.

– Do tragicznego wypadku drogowego doszło dzisiejszej nocy na trasie Orzysz – Ełk w pobliżu skrzyżowania do miejscowości Rostki. Samochód osobowy, którym podróżowała piątka młodych ludzi zjechał do przydrożnego rowu, uderzył w drzewo, które ściął, następnie otarł się o kolejne drzewo i dachując zatrzymał się na skarpie. Strażacy zastali rozbity pojazd w pozycji jak na załączonych zdjęciach. Kierowca, którego strażacy wydobyli z wnętrza pojazdu za pomocą sprzętu hydraulicznego zginął na miejscu. Dwie osoby w stanie ciężkim przetransportowano do szpitali- relacjonują strażacy z OSP Orzysz. 

Mariusz Semenowicz Fot. Michał Dubliński, Paweł Gudanowski

17 KOMENTARZE

 1. Jechał brawurowo i szybko, po Ełku slalomem jak powiedziała jedna z dziewcząt które wsiadły na “okazję” po koncercie w sobotę. Na prośby aby zwolnił nie reagował, wyrzuciło go z zakrętu przez nadmierną prędkość, prawko odebrał w piątek więc miał jeden dzień. A skąd to wiem???od dziewczyny , która przeżyła.Kierowca wyglądał na trzeźwego , więc zabiła go młodzieńcza brawura.

 2. POŁOWA Z WAS TO KURWY NIE LUDZIE. TEJ GORSZEJ POŁOWIE ŻYCZĘ ŚMIERCI POŁOWY RODZIN WŁAŚNIE W TAKIM WYPADKU 🙂 A PÓŹNIEJ MIŁEGO CZYTANIA TRUDNYCH KOMENTARZY NA TEN TEMAT. POZDRO ŚMIECIE 😛

 3. Puste przykre komentarze zostawcie dla siebie, byłem na miejscu szukałem tętna u kierowcy nie znalazłem. To co widziałem to smutne. Kondolencje dla rodzin.

 4. Pewnie większość z was nie ma prawka, albo jakaś mocherowa bandera pierdoląca głupoty, do cHuja zgineli ludzie w wypadku, może z waszej rodziny ktoś wyjebie kozła i też będziecie gadać, że za szybko jechał czy co innego, że debile, chuj wam w dupe idioci Pierdoleni

 5. Zostawcie sobie te zbadane komentarze…
  Ja nie rozumiem ludzi naprawdę. I tak rodzinna ciarpi wylewa łzy w tym momencie A w jeszcze kometujecie jak nie, nie wyglądało czy z jaką prędkością jechali. To już nie ważne stało się nikt mu życia nie zwróci A tym bardziej nie będzie miał nauczyć na przyszłość. 2 lata temu sam dowiedziałem się o wypadku brata który zginął na miejscu wiem co czują Ci ludzie teraz i takie komentarza bardziej dołuje. nikt tak naprawdę nie widział zdarzenia A sie udzielał A najlepsze jest to jak mówią pewnie był pijany albo narkotykach lub dopalaczach. Więc dajcie na luz.
  Kondalecje dla rodziny. Amen [*] niech spoczywa w pokroju.
  I szybkiego powrotu do zdrowia dla tych młodych ludzi.

 6. Zostawcie sobie te zbadane komentarze…
  Ja nie rozumiem ludzi naprawdę. I tak rodzinna ciarpi wylewa łzy w tym momencie A w jeszcze kometujecie jak nie, nie wyglądało czy z jaką prędkością jechali. To już nie ważne stało się nikt mu życia nie zwróci A tym bardziej nie będzie miał nauczyć na przyszłość. 2 lata temu sam dowiedział się o wypadku brata który zginął na miejscu wiem co czuje Ci ludzie teraz i takie komentarza bardziej dołuje. nikt tak naprawdę nie widział zdarzenia A sie udzielał A najlepsze jest to jak mówi pewnie był pijany albo narkotykach lub dopalaczach. Więc dajcie na luz.
  Kondalecje dla rodziny. Amen [*] niech spoczywa w pokroju.
  I szybkiego powrotu do zdrowia dla tych młodych ludzi.

 7. co wy kurwa pierdolicie ????!!!Jechał 120 opona pękła i wyrzuciło z zakrętu.. wiem bo bylem na zwozce . Wiec prosze darowac Sobie te komentarze , bo oby wam coś takiego sie nie przytrafilo i bedzie ktos wam “pluw w ryj”

 8. Naturalna selekcja. Ciekawe ile musiał zapier**lać, żeby ściąć drzewo. Szkoda pasażerów, takich kierowców jak najbardziej nie.

  • Dopoki nikt tego nie powie, ile jechal, co bylo przyczyna – najlepiej zamilcz.
   Drzewa sa roznej grubosci. Na pewno 100-letniego nie scial.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here