Skradzione w Niemczech, odzyskane w Mrągowie

0

Mrągowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali 37-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Biskupcu. Funkcjonariusze podczas tej samej interwencji odzyskali skradzione na terenie Niemiec auto, którym poszukiwany się poruszał. 37-latek trafił do aresztu.

Wczoraj po godzinie 13.00 policjanci ruchu drogowego pełniący służbę na terenie miasta zwrócili uwagę na 37-letniego mężczyznę niosącego bańkę z paliwem z jednej ze stacji paliw. Policjanci rozpoznali w nim poszukiwanego. Policjanci podążali za mężczyzną. Zatrzymali go w momencie, gdy wlewał paliwo do zaparkowanego ulicę dalej VW Tourana.

Funkcjonariusze niezwłocznie sprawdzili dane mężczyzny oraz samochodu w policyjnych systemach. Wtedy ich przypuszczenia się potwierdziły – mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Biskupcu celem doprowadzenia do aresztu śledczego do odbycia 40 dni pozbawienia wolności.

Mało tego. Okazało się też, że w marcu tego roku VW Touran został skradziony na terenie Niemiec. Ponadto w jego wnętrzu znajdowały się dwie polskie tablice rejestracyjne skradzione na terenie Olsztyna.

 

Źródło: KWP Olsztyn (dk/rj)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze