Skatepark w parku przy plaży miejskiej. fot. facebook.com/SkateParkGizycko

Giżycko przygotowuje się do rozpoczęcia prac związanych z modernizacją plaży miejskiej. Oznacza to zmiany w krajobrazie nad Niegocinem – z nadjeziornego parku zniknie m.in. skatepark, który przeniesiony zostanie w inne miejsce. Jakie?

– Rozpatrujemy różne lokalizacje – mówi  Marian Mieńko, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Giżycku. – Przed podjęciem ostatecznej decyzji chcielibyśmy jednak poznać opinie mieszkańców Giżycka nie tylko w sprawie miejsca, które Państwa zdaniem byłoby optymalnym rozwiązaniem, ale także np. w sprawie nowych urządzeń, w jakie moglibyśmy wyposażyć skatepark.

Opinie i propozycje dotyczące nowej lokalizacji i urządzeń skateparku można wysyłać na adres  mosir@gizycko.pl, można je również przekazać telefonicznie pod numerem 87 429 27 53 (MOSiR).

Źródło: UM Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Karol
Karol
6 sierpnia 2020 22:49

A jak pamiętam właściciele lunaparku chcieli teren na którym jest skate park wziąść w dzierżawę i postawić całoroczne wesołe miasteczko. Czyli co, ten pomysł umarł bo miasto ma inny pomysł na te mokradła i ławeczki koneserów trunków

Zzz
Zzz
odpowiedział na komentarz  Karol
7 sierpnia 2020 05:56

I pewnie zanim coś się ruszy to będzie jak z restauracją Lewandowskiego, wszystko to projekt

Bartek
Bartek
6 sierpnia 2020 21:19

Wedlug mnie skatepark powinien zostac z tymi samymi rampami jakie już ma, jedynie quarter powinien być zamieniony na rollin a cały skatepark powinien stać w okolicach parku przy ulicy Warszawskiej na zamkniętym terenie by nie odwiedzały go dzieci biegające po rampach które doprowadzają większość ludzi do szału bo potrafią podczas lodu wbiec pod koła, a z doświadczenia sam wiem że większość rodziców tych bombli zrzuca winę na osoby jeżdżące na rowerach, hulajnogach itp. i mówi że to my powinniśmy uważać na ich dzieci.

Kamil
Kamil
odpowiedział na komentarz  Bartek
13 sierpnia 2020 00:22

Masz racje