Seria kolizji na drogach powiatu giżyckiego

0

Szybko zapadający zmrok, zmienna pogoda, wiatr, opady atmosferyczne utrudniają bezpieczną jazdę. Nawet, jeśli nie przekraczamy dozwolonej prędkości, w takich warunkach może się okazać, że jedziemy zbyt szybko, aby utrzymać kontrolę nad autem.

Wczoraj kilka minut po godzinie 22:00 policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce w Wejdykach gm. Ryn. Jak się okazało kierujący mercedesem wpadł w poślizg, nie zapanował nad autem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu. Z ogólnymi potłuczeniami klatki piersiowej został przewieziony do szpitala w Mrągowie. Mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego jechał sam, był trzeźwy.

Natomiast dzisiaj około godziny 08:00 kierująca pojazdem marki vw golf jadąc przez miejscowość Spytkowo gm. Giżycko również straciła panowanie nad pojazdem. Zjechała na pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobieta jechała sam, nie odniosła żadnych obrażeń.

Do kolejnej kolizji doszło na drodze wojewódzkiej nr 656 w miejscowości Lipowy dwór gm. Miłki. Tam kierujący skodą fabia podczas wykonywania manewru skrętu, także stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu. W zdarzeniu ucierpiała 57-letnia pasażerka, która z ogólnymi potłuczeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Giżycku.

KPP Giżycko 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze