Szanowni Państwo,  Drodzy Mieszkańcy Mazur!

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi zmian w wymiarze sprawiedliwości w naszym kraju, oraz ogłoszonymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektami ustaw o Sądzie Najwyższym oraz Krajowej Radzie Sądownictwa, Ełk odwiedzi Pan Michał Wójcik – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Bedzie to wspaniała okazja do wysłuchania komentarzy i argumentów świadczących za potrzebą dogłębnej reformy sądownictwa oraz do dyskusji na temat zmian w ustawach, które niebawem trafią do polskiego parlamentu.

Spotkanie będzie miało charakter otwarty, dlatego zachęcam do licznego udziału wszystkie środowiska, którym na sercu leży dobro naszej ojczyzny.

Termin: 30 października 2017 r.

Godzina: 18.30

Miejsce: Hotel Rydzewski, Ełk ul. Armii Krajowej 32

Biogram:

Michał Wójcik – (ur. 17 kwietnia 1971 r. w Krakowie). Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Poseł na Sejm V i VIII kadencji. Sekretarz Stanu.

W wyborach parlamentarnych w 2005 r. został wybrany na posła. Przewodniczył stałej Podkomisji Rzemiosła i Usług, zasiadał w Komisji Rozwoju Przedsiębiorczości, Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej oraz Komisji Nadzwyczajnej „Solidarne Państwo”. W wyborach parlamentarnych w roku 2015 uzyskał mandat poselski z okręgu katowickiego. Zasiada w Komisji Gospodarki i Rozwoju oraz Komisji Społecznej i Rodziny. Trzykrotnie wybrany na radnego do Sejmiku Śląskiego.

29 kwietnia 2016 roku został wybrany sekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, oraz pełnomocnikiem ds. informatyzacji w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Mat. organizatora 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze