Sąsiedzka awantura z narkotykami w tle

2

Patrol prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku został wezwany do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. W trakcie wyjaśniania nieporozumień funkcjonariusze znaleźli u jednego z awanturników narkotyki

W sobotę (26 sierpnia) przed południem dyżurny giżyckiej komendy odebrał zgłoszenie o awanturze dwóch mężczyzn przed jednym z bloków mieszkalnych na terenie miasta. Na miejsce skierowany został patrol policji.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali dwóch szarpiących się mężczyzn, obaj zachowywali się głośno, krzyczeli, używali słów wulgarnych. Jeden z mężczyzn w trakcie interwencji zachowywał się spokojnie, natomiast drugi 41-latek był pobudzony i agresywny, wyzywał sąsiada, wymachiwał rękoma oraz odgrażał się kolejną awanturą – przekazują giżyccy policjanci. 

Obaj mężczyźni byli pod znacznym działaniem alkoholu.

Jako że 41-latek nie chciał się uspokoić, policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu awanturnika do wytrzeźwienia. Podczas przeszukania odzieży ujawnili przy nim foliowy woreczek, w którym znajdował się susz roślinny. Po wstępnym badaniu narkotesterem potwierdziło się, że to marihuana – dodają mundurowi. 

Teraz 41-latek odpowie za zakłócenie porządku publicznego oraz posiadanie środków odurzających.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

(KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Heniek

Agresywne jakieś te ludzie po marihuanen

Piecuch

Baa !