Samorządowcy solidarni z prezydentem Gdańska

3

„Panie Prezydencie, jesteśmy z Panem” – piszą samorządowcy z Mazur w mediach społecznościowych, solidaryzując się z zaatakowanym przez nożownika prezydentem Gdańska.

W niedzielę podczas gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został poważnie raniony nożem. Po kilkugodzinnej operacji lekarze poinformowali, że samorządowiec przeżył operację, ale jego stan jest bardzo ciężki.

„Trzymaj się, Paweł Adamowicz! Co to się z ludźmi dzieje… „ – napisał na Facebooku Wojciech Iwaszkiewicz, burmistrz Giżycka.

„Wielu z nas w całej Polsce w różny sposób wspierało wczoraj Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jedną z takich osób jest Paweł Adamowicz, Prezydent Gdańska. To, co wydarzyło się właśnie tam, jest niewiarygodne i budzi największy sprzeciw. Ugodzony nożem w trakcie finału WOŚP Prezydent Gdańska wciąż walczy o życie. Panie Prezydencie – jesteśmy z Panem i życzymy powrotu do zdrowia!” – czytamy na profilu Tomasza Andrukiewicza, prezydenta Ełku.

„Atak na życie i zdrowie Pawła Adamowicza prezydenta Gdańska wymaga najwyższego potępienia. Łączymy się w modlitwie o zdrowie Pana prezydenta” – skomentował na Facebooku Zbigniew Włodkowski, burmistrz Orzysza.

„Panie Prezydencie, jesteśmy z Panem” – pisze Jolanta Piotrowska, radna sejmiku województwa warmińsko- mazurskiego.

Fot. Facebook.com (web.facebook.com/Pawel.Adamowicz)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Barbara

Niestety biedny człowiek zmarł niech spoczywa w spokoju

kriss

Za takie przestępstwa powinna obowiązywać kara śmierci!!!

Janina

Straszne to co się stało. Panie Prezydencie modlimy się za Pana. Przecież to mogło się wydarzyć w każdym mieście