Sale szkoleniowo-konferencyjne na Mazurach – największe obiekty

0

Planujesz spotkanie biznesowe na Mazurach? Szukasz sali konferencyjnej, w której pomieścisz wszystkich swoich gości? Oto kilka propozycji właśnie dla Ciebie! Sprawdź, a przekonasz się, że spełnią one wszystkie Twoje wymagania!

Mazury to niezwykłe miejsce o uzdrawiających duszę właściwościach, dzięki swojej naturalnej piękności. Ta malownicza kraina coraz częściej staje się obiektem zainteresowania organizatorów różnego typu eventów, w tym konferencji, szkoleń, itp. Miejsce to jest pełne atrakcji, a przy tym znajduje się tutaj rozwinięta infrastruktura, umożliwiająca liczne spotkania biznesowe. Największe centra konferencyjne zlokalizowane są w hotelach. W tym artykule przedstawimy ofertę kilku z nich, w których znajdują się największe sale konferencyjne na Mazurach. Pełna lista obiektów w województwie warmińsko-mazurskim znajduje się pod linkiem http://www.namazurach.salekonferencyjne.pl/.

Hotel Zamek Ryn

Hotel Zamek Ryn ulokowany w starym zamku krzyżackim. Obecnie jest to obiekt posiadający nowoczesne centrum kongresowe. Powierzchnia konferencyjna składa się z 15 sal, z których największa pomieści nawet tysiąc gości! Dla bardziej kameralnych spotkań, hotel oferuje salę dla 15 osób. Baza noclegowa Zamku Ryn dysponuje 350 miejscami noclegowymi. Poza tym na terenie hotelu znajduje się także strefa Spa, basen oraz sauna.

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach

Centrum Konferencyjne hotelu liczy sobie ponad 9 tysięcy m2 powierzchni. Do dyspozycji gości jest aż 20 sal konferencyjnych, z których największa liczy sobie 1300 miejsc. Pomieszczenia wyposażone są w najnowszej generacji sprzęt audiowizualny, który okaże się pomocny dla każdego rodzaju spotkania biznesowego. Jeśli planujesz spotkanie w mniejszym gronie, hotel oferuje również małą salę do 12 osób. Bogata baza noclegowa zapewnia miejsce dla 1300 gości. Ponadto w hotelu znajdziesz wiele atrakcji, które zapewnią rozrywkę Twoim gościom na czas pobytu.

Hotel Mikołajki

Hotel Mikołajki to pięciogwiazdkowa jakość Twojego spotkania biznesowego na Mazurach – konferencji czy szkolenia. Na jego terenie znajdują się 3 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 350 m2. Pomieszczenia mogą być dowolnie modyfikowane, dzięki systemowi mobilnych ścian, przez co można dostosować idealną wielkość w ramach potrzeb. Największa możliwa do uzyskania przestrzeń daje miejsce dla 579 gości. Oprócz tego hotel oddaje do dyspozycji 156 miejsc noclegowych, a także oferuje wiele rozrywek i atrakcji.

Mazurski Raj Hotel Marina & Spa

Mazurski Raj Hotel Marina & Spa dysponuje centrum konferencyjnym składającym się z 7 sal. Sale te w zależności od wielkości spotkania biznesowego, mogą być przeznaczone pod konferencje dla 10 lub dla 600 osób. Hotel pomaga również w organizacji aktywności teambuildingowych oraz na świeżym powietrzu. Mazurski Raj Hotel otoczony jest bajkowymi krajobrazami Puszczy Piskiej oraz szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. To idealne miejsce na odpoczynek i konferencje na Mazurach.

Jeśli szukasz miejsca na zorganizowanie swojego wydarzenia w innych rejonach polski zapraszamy na stronę http://www.salekonferencyjne.pl/.