Sąd wydał za nią list gończy. Wpadła w ręce policyjnych „poszukiwaczy”

0

Kryminalni z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Giżycka zatrzymali kobietę, która poszukiwana był listem gończym przez giżycki sąd. 42-latka od dłuższego czasu ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. W ręce policyjnych „poszukiwaczy” wpadła w piątek. 

Giżyccy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości wiele razy udowodnili, że prędzej czy później przestępca odpowie za swoje czyny. Tym razem przekonała się o tym 42-latka, poszukiwana przez giżycki sąd.

Kobieta dopuściła się przestępstwa kradzieży z włamaniem, za co ma do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 2 miesięcy. 42 – latka nie poczuwała się do odpowiedzialności i dlatego też ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd wydał za nią „list gończy”. Intensywne działania policjantów doprowadziły do zatrzymana kobiety na terenie Giżycka, co miało miejsce 3 grudnia – informują funkcjonariusze z KPP Giżycko

Także w czwartek (02.12) w ręce poszukiwaczy wpadł 23 – latek poszukiwany przez sąd legionowski. Mężczyzna poszukiwany był nakazem doprowadzenia za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece. Ma zasądzoną karę pozbawienia wolności w wymiarze 272 dni. Do zatrzymania poszukiwanego doszło na terenie Kętrzyna.

Kobieta i mężczyzna zostali zatrzymani i doprowadzeni do aresztu, gdzie odbędą zasądzoną karę. To kolejny dowód na to, że żaden przestępca nie może czuć się bezkarnie myśląc, że ucieknie przed konsekwencjami swoich czynów – dodają giżyccy policjanci 

(źródło: KPP Giżycko)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze