Ryńskie spotkania z historią

0

Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie zaprasza 24 lutego na pierwsze spotkanie z cyklu „Ryńskich spotkań z historią”. 

Tematyka spotkań będzie związana z historią miasta i gminy Ryn, regionu Warmii i Mazur, ale również z podróżami, muzyką czy też filmem. Na „Ryńskich spotkaniach z historią” sięgać będziemy do dalekich zakątków szeroko pojętej Kultury.

Cykl spotkań rozpocznie pan Marek Podskalny autor książki „Ryn znany i nieznany”, który opowie m.in. o swojej wyjątkowo niebanalnej książce, w której opisał zarówno ciekawostki i legendy związane z Rynem, jak i najważniejsze i najciekawsze elementy historyczne. Ta książka to również praktyczny przewodnik dla każdego, kto chce dowiedzieć się o mieście i gminie Ryn czegoś więcej.

Pan Marek Podskalny to wieloletni dyrektor Ryńskiego Centrum Kultury (do 12.2018 r.), pasjonat historii, regionalista, osoba o wielu talentach i zainteresowaniach zarówno artystycznych, jak i podróżniczych. Człowiek orkiestra, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych.

25

(informacja: Regionalny Park Edukacji, Kultury i Turystyki w Rynie)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze