Ryńscy policjanci mają nowy radiowóz. To Hyundai i20

0

Policjanci z Posterunku Policji w Rynie otrzymali nowy oznakowany radiowóz, który został zakupiony dzięki dofinansowaniu Urzędu Miasta i Gminy Ryn oraz środkom z budżetu Komendy Głównej Policji.

Wczoraj przed Urzędem Miasta i Gminy Ryn odbyła się oficjalna prezentacja nowego radiowozu zakupionego ryńskim policjantom. Samochód, który kosztował blisko 57.000 złotych został sfinansowany w części przez samorząd miasta i gminy Ryn, który przeznaczył na ten cel 25.000 złotych, natomiast pozostałe środki pochodziły z budżetu Komendy Głównej Policji.

W prezentacji pojazdu uczestniczył Jarosław Filipek Burmistrz Miasta i Gminy Ryn, Juliusz Brant Przewodniczący Rady Miejskiej, Joanna Kryńska-Cieśla Przewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa Publicznego, mł. insp. Przemysław Rawa Komendant Powiatowy Policji w Giżycku oraz dzielnicowi asp. Szt. Kamil Aleksiun i asp. Radosław Gembal

To właśnie w ręce dzielnicowych trafiły kluczyki do nowego radiowozu. Nowy Hyundai i20 jest drugim pojazdem na wyposażeniu posterunku. Uzupełnienie floty o kolejny radiowóz pozwoli funkcjonariuszom na jeszcze sprawniejsze funkcjonowanie i realizację codziennych zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta i gminy Ryn.

Źródło: KPP Giżycko ich/in

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze