Rada Programowa GUTW

W październiku rozpoczyna się kolejny rok akademicki Giżyckiego Uniwersytetu III Wieku, który działa w ramach Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku.

Rozpoczęcie zajęć planowane jest na 11 października, a pierwszy wykład 12 października o godz. 11.00 w sali kinowej GCK. Ze względu na warunki epidemiczne Rada Programowa GUTW odstąpiła od uroczystej inauguracji w formie stacjonarnej, po raz pierwszy inauguracja odbędzie się w formie online.

Dla słuchaczy GUTW przygotowana została bogata oferta wykładów i zajęć tematycznych: język rosyjski, j. angielski (trzy grupy), sztuki piękne, rękodzieło, szachy/brydż, piosenka biesiadna, kąpiele leśne, zajęcia teatralne, nordic walking, gimnastyka z elementami aikido, zajęcia ruchowe, joga, Qigong, boccia, zajęcia na basenie. W przygotowaniu są warsztaty psychologiczne i etyka. Jeśli sytuacje epidemiczna nie pogorszy się, sukcesywnie będą powracać także kierunki, które realizowane były we wcześniejszych latach.

Zapisy (deklaracje i wpłaty czesnego) od dnia 4.10.2021 – więcej informacji w Klubie Seniora, ul. Królowej Jadwigi 9 b tel. 87 428 64 76, 798610097. Jeśli chodzi o wpłaty czesnego, to najpierw trzeba pobrać fakturę w biurze CPUIS – pok. 4 c w Urzędzie Miejskim, opłacić i dopiero zgłosić się do zapisu na poszczególne zajęcia. Wysokość czesnego nie uległa zmianie – 40 z/ osoba za semestr. 100 % zniżki mają Honorowi Dawcy Krwi. Po faktury trzeba się zgłaszać od 4 października. Wcześniej zapisy nie są prowadzone.

Ewa Ostrowska
Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej
www.centrumprofilaktyki.pl
tel. 87 429 13 36

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze