Giżyccy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości widocznego na zdjęciu mężczyzny. Ktokolwiek go rozpoznaje proszony jest o kontakt z Policją.

25 sierpnia br w Giżycku w jednej z aptek zasłabł nieznany mężczyzna. Na miejsce wezwano pogotowie. Niestety, mimo podjętej resuscytacji mężczyzny, nie udało się go uratować. Lekarz pogotowia stwierdził zgon.

Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów.

Rysopis zmarłego: mężczyzna w wieku od 60 do 70 lat, mierzący około 180 cm, krępej budowy ciała, owalna twarz z siwymi włosami przy skroniach.
Ubrany był w oliwkowe spodnie i koszulę w tym samym kolorze, miał na sobie również granatową kamizelkę, czarno-brązowe pantofle, na głowie miał czapkę w oliwkowym kolorze. Na szyi mężczyzna miał złoty łańcuszek, a na palcu złoty, kwadratowy sygnet z ciemnym oczkiem. Mężczyzna również miał przy sobie zegarek kieszonkowy i czarny portfel.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości tego mężczyzny proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Giżycku ul. 1 – go Maja 26 lub telefoniczny pod numerami (87) 429 92 00 lub 429 92 44

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gosc

Kluczyki do auta są, nikt nie zauważył ze na pl grunwaldzkim już tydzień przed starą mydlarnia stoi auto. Nikt na pewno nim nie jeździł już jakiś czas patrząc jak on wygląda (cały oblepiony pyłkami – widoczność przez szybę 0). Może to jakiś trop?

szczery

jak takie ceny i kolejki to co sie dziwic