Rozpoczęło się „Bajkowe lato ze Świetlicą”

0

Rozpoczął się cykl czwartkowych spotkań pod hasłem „Bajkowe lato ze Świetlicą”. Jak co roku Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku przygotowało dla dzieci i młodzieży szereg atrakcji.

Jedną z wczorajszych zabaw było przedstawienie pt. OPOWIEŚCI STAREGO KREDENSU oraz animacje pod hasłem CUKIERNIA PANA MARCEPANA I MADAME LUKIER, przygotowane przez aktorów z Teatru pod Orzełkiem. Spotkanie odbyło się przy Świetlicy Socjoterapeutycznej w  Giżycku.

Oficjalnego otwarcia dokonali Burmistrz Miasta Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz, Z-ca Burmistrza Giżycka Cezary Piórkowski i Dyrektor CPUIS Ewa Ostrowska.

Następnie dzieci  obejrzały przedstawienie, a w drugiej części rozpoczęły się wspólne zabawy, gry oraz tańce. Wszyscy super się bawili i każdy uczestnik na zakończenie otrzymał od Pani Dyrektor Ewy Ostrowskiej breloczek odblaskowy, który zwiększy widoczność na drodze osób noszących taki element.  

Zapraszamy na kolejne spotkanie Bajkowego lata ze Świetlicą w czwartek tj. 13.07.2023r. o godzinie 11.00 na Plaży Miejskiej.  

(Beata Górczyńska – Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze